Momo elmondta, hogy erőnlétileg és mentálisan is utolérte magát.
Muhamed Besic
Hét hónapot kellett kihagynom, ez nagyon sok idő. Ahogy telnek a hetek, egyre jobb állapotban vagyok, több mérkőzésen lehetőséget kaptam, az önbizalmam is a helyén van. Úgy érzem, végre valós konkurenciát jelentek a poszttársaimnak, erőnlétileg és mentálisan is teljesen rendben vagyok. Az ilyen súlyos és hosszú sérülés alatt az embernek túl sok ideje van gondolkodni. Sok minden járt a fejemben, a családom, az otthonom, Mallorca – a szeretteim most is ott vannak. Vannak ötleteim a jövőmmel kapcsolatban, de most még a labdarúgásra koncentrálok. Ha a nehéz hónapokban nem összpontosítok minden idegszálammal a rehabilitációra, aligha tértem volna vissza hét hónap után a csapatba. Most csak az lebeg a szemem előtt, hogy legyőzzük a Genket. A belgák keretében számos fiatal, gyors futballista szerepel. Kemény mérkőzés vár ránk, de nem ijedünk meg, ezen a szinten is van már tapasztalatunk. Az elmúlt idényben az Európa Liga-csoportunk élen végeztünk, az idén az Európa Konferencia Ligában is szeretnénk a kieséses szakaszba jutni.





