Kilenckor kezdünk Firenzében. Hajrá, Fradi!

Fiorentina 2-2 Ferencváros
Gólok: Cissé, Varga

Vége, a második félidő nyomását már nem bírtuk el igazán, de így is vezetjük a csoportot. A tavalyi EKL-döntős otthonából hoztunk el egy pontot, ami nagyon sokat érhet még később.

90+6′ Újabb ziccer, Nico González lő mellé.

90+3′ Gól…
Két fejes után Ikoné kerül ziccerbe és elteszi Dibusz lábai között…

90+2′ Arthur lő mellé 20-ról.

90′ 7 perc a ráadás.

89′ Kouamé fejel Dini kezébe, még egy perc, meg sok-sok perc hosszabbítás…

88′ Csere: Abena jön Zaki helyére.

85′ Owusu fantasztikus labdával indítja Pesityet, aki 12-ről lő, a kapusba… Meccslabda volt.

83′ Kouamé fejeli szét Sigér tarkóját…

80′ Csere: Pesity és Civic érkezik, Marquinhos és Varga helyére.

79′ Mégsem! A VAR vonalazás után les miatt érvényteleníti a találatot.

79′ Gól…
Gonzalez egyenlít, elfáradtak a védőink…

78′ Owusu tartja a labdát az ellenfél tizenhatosán, majd kimegy a labda, csere is jön: Ikoné érkezik Bonaventura helyére.

77′ Bonaventura lövését kellett kitolnia Dininek, szöglet.

73′ Kouamé fordul kapura, mellémegy.

72′ Besic indítja Marquinhost, akinek pontatlan a beadása.

71′ Időhúzásért kap sárga lapot Dibusz.

70′ Egy jobboldali beadást fejelnek mellé, majd eladjuk a labdát a kirúgásból, de szerencsére abból sem lesz baj.

67′ Mi is cserélünk: Besic és Owusu Ben Romadan és Abu Fani helyére érkezik.

66′ Gól…
Parisi szabadrúgása után Barak fejel a hálónkba, védhetetlen volt.

66′ Ben Romadan lerántásért kap sárga lapot.

63′ Nico González lő mellé.

61′ Bonaventura 13-ról bombáz fölé egy lecsorgót, elkezdett nyomni a Fiorentina.

59′ Sigér szerel hatalmasat a tizenhatoson belül.

58′ Cserélnek a hazaiak: Kouamé és Barak érkezett.

57′ Varga is besárgul, miután elrúgta a labdát a spori szerint…

56′ Ramírez erős lövését védi a kapus.

55′ Cissé késik el egy szereléssel a kezdőkörben, jogos sárga lap a „jutalom”.

53′ Zachariassen ugratja ki Ben Romadant, aki széttöri a keresztlécet…

51′ GÓÓÓL!!!
Ő is tekeri be, Cissé pedig a kapuba bombáz – fejjel!

50′ Zachariassen vét el egy jó lehetőséget, majd Abu Fani harcol ki egy sarokrúgást.

49′ Vizsgálják, hogy lesről indult-e Barnabás – a VAR behúzta a vonalat, az volt.

47′ Varga megy el a jobbszélen, buktatják a tizenhatoson belül, tizenegyest ítél a játékvezető!

46′ Makreckis ad el egy labdát, Parisi bead, de Mmaee a helyén.

46′ Folytatódik a meccs, a csapatkapitány Biraghi helyére Parisi áll be.

Félidő, a kezdeti nyomást jól bírtuk, majd feljavultunk és megérdemelten vezetünk!

45+2′ Biraghi beadását González fejeli rá, Dini kezébe egyenesen.

45′ 3 perc a ráadás.

43′ Mandragora gurítása után kell először védenie Dénesnek.

38′ Egy jó akció végén Abu Fanit ütközik le a tizenhatoson belül, mehet tovább…

37′ Ben Romadan megy át az olaszokon, majd Ramírezhez passzol, Cristian lövése elakad.

35′ Cissé állít meg egy Fiorentina támadást.

34′ Eladjuk a labdát, majd blokkoljuk a lövést.

25′ GÓÓÓL!!!
Varga mozog a rövidre, jön is a labda Ben Romadantól, Barna pedig a hosszúba lő kapásból!

23′ Sárga lap Sigérnek egy tiszta szerelés után…

22′ Abu Fani 24-ről lő, pont a kapus kezébe.

18′ Újabb remek ellentámadás, Ben Romadan játszik Zachariassenhez, aki Marquinhost hozza helyzetbe, az ötösről óriásit ment az olaszok védője…

16′ Abu Fanit borítják fel, a síp néma marad, Beltrán ziccerhelyzetből kipasszolja, onnan Makreckist lövik telibe.

13′ Kontrázunk, Ben Romadan megy el, az alapvonaltól Sigérnek készíti le, aki Zachariassent találja el.

11′ Bonaventura lő fölé egy lecsorgót.

7′ Marquinhos szerez labdát, a lövését védi a kapus, a duplázás a blokkba megy.

4′ Makreckis indul meg, Ben Romadanhoz játszik, aki Vargát indítaná, de ő lesen van.

2′ Cissé blokkol.

1′ Veszélyesen mennek el a baloldalon a hazaiak, a beadást az egyik hazai támadó elé tisztázzuk, aki az égbe lövi azt.

1′ Elkezdődött a mérkőzés, a Fiorentina lilában, mi zöld-fehérben.

19:50 A mai csapat: Dibusz – Makreckis, S. Mmaee, Cissé, Ramírez – Sigér – Marquinhos, Ben Romadan, Abu Fani, Zachariassen – Varga B.
Cserék: Varga Á. (k), Radnóti (k), Abena, Civic, Pászka, Botka, Besic, Lisztes, Owusu, Katona, Pesity

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.

A kiutazó fradistákat a SportalTV kérdezte a helyszínen.