Hatgólos előny sem volt elég – Andrea Lekic, Bíró Blanka és Martin Albertsen értékelt a BL-meccs után.
Női kézilabda, Bajnokok Ligája, B-csoport, 4. forduló
Ferencváros 24-24 (14-10) Rapid Bukarest
Gólok: Lekic 6, Bölk 5, Klujber 5, Malestein 4, Cvijic 1, Hársfalvi 1, Kisfaludy 1, Márton 1
Beszámoló: Fradi.hu
Rövid összeállítás a mérkőzésről:
Andrea Lekic, Bíró Blanka és Martin Albertsen értékelése:
Bíró Blanka és Martin Albertsen sajtótájékoztatója:
Bíró Blanka
Először is köszönet a szurkolóknak, akik még mindig jönnek támogatni minket, sokat jelent ez nekünk. A második félidőben elkezdtünk hibázni és az ellenfél kapuscseréje is bejött. Egyértelműen elvesztettünk, nem nyertünk egy pontot.
Martin Albertsen
A két pont megszerzésére készültünk, próbáltuk átvenni a hangulatot és a szurkolást, nem gondolni a vereségre. Jól is kezdtünk mindkét félidő elején, de a végén többet hibáztunk. Csalódott és frusztrált vagyok.





