Ma a stadionban köszöntheted is Szuperkupa-győztes hokisainkat.
2023. szept 24., vasárnap, 11.00
Kubatov: „Szép volt, fiúk!”
Szerző: Peti, Kategória: Hírek
Címkék: jégkorong, Kubatov, Szuperkupa
4 hozzászólás
Amennyiben támogatnád az Üllői129-et, itt találod, hogy miképp segítheted a munkánkat (Patreonon, PayPalon vagy átutaláson keresztül). Előre is köszönjük! Hajrá, Fradi!





