A fiúk elhozták a bajnoki pontokat a Bányász otthonából – Kovacsics Péter és Pásztor István értékelt a mérkőzés után.

Férfi kézilabda, NBI, 4. forduló
Komlói Bányász 26-30 (13-13) Ferencváros
Gólok: Nagy 8, Bujdosó 7, Kovacsics 4, Ónodi-Jánoskúti 4, Debreczeni 2, Füzi 2, Bognár 1, Imre 1, Prainer 1

Beszámoló: Fradi.hu

Kovacsics Péter és Pásztor István értékelése:

Kovacsics Péter

Támadásban megvoltak a helyzeteink, de a ziccereket nem sikerült értékesíteni, és hátul is volt pár hibánk, amikor már nagyon sokáig védekeztünk. Egy-egy kihagyás a végén rendre gól eredményezett. A második félidőre ezeket tudtuk javítani.

Pásztor István

A második félidőben olyan nyitott védekezést alkalmaztunk, amilyet már régen nem, de muszáj volt, mert hihetetlenül szívós ellenféllel találkoztunk. A 37 megállító fault ellenére rendkívül megnehezítette a dolgunkat a Komló, nem volt egyszerű a lendületes egy-egyek ellen védekezni. Jól felkészített ellenfelet győztünk ma le, úgy gondolom, sok mindenkinek nehéz lesz még itt.