A jelenleg Diósgyőrben szereplő korábbi támadónkkal beszélgettek.
Gera Dániel
Amikor Diósgyőrbe érkeztem, akkor a hatodik-nyolcadik hely környékén tanyázott a csapat. Több megkeresésem is volt élvonalbeli csapatoktól, de mégis a diósgyőri utat választottam. Tetszett az, amit a DVTK vezetői felvázoltak, az is tetszett, hogy a Fradi után a legnagyobb, de talán még nagyobb és fanatikusabb a szurkolótábora, pláne akkor, ha jönnek az eredmények. Ezek a tényezők nagyon motiválttá tettek. Ha nem hittem volna abban, hogy feljuthatunk, akkor nem ide igazolok. Ha ugyanis egy évnél többet töltök a másodosztályban, akkor az ártott volna a karrieremnek. Hangsúlyozom: végig hittem benne, hogy sikeresek leszünk.
A teljes interjú: NBI.hu





