Shamrock Rovers 0-2 Ferencváros
Gólok: S. Mmaee, Zachariassen

Vége, kettős győzelemmel jutottunk tovább.

90′ GÓÓÓL!!!
Marquinhos menti meg becsúszva a labdát az alapvonalon, bejátsszuk középre, Lisztes áttenné a másik lábára, így passzol Mmaeehoz, Samy pedig bebikázza, 2-0!

84′ Marquinhos indításával Owusu lép ki, elpasszolja a kapus mellett, gól, de les.

72′ Owusu Marquinhos labdáját lőtte a keresztlécre.

66′ Csere: jön is helyére Knoester, Lisztes is beáll, Varga helyére.

65′ Cissé kér cserét…

59′ Egy gyors kontra végén Varga szökteti Owusut, a blokkba megy a lövése.

51′ Varga kapott sárga lapot.

46′ Folytatódik a mérkőzés, hármas csere volt nálunk: Sigér – Esiti, Ramírez – Pászka, Traoré – Owusu.

Félidő, iparos, de nem túl jó játék eddig.

31′ GÓÓÓL!!!
Traoré játssza meg Vargát, aki lekészíti Zachariassennek, Kristoffer lő, megpattan és a hálóban köt ki, inkább volt ez öngól talán.

25′ Traoré cselezget, majd bead, szöglet.

25′ Egy hazai szabadrúgás megy fölé.

14′ Samy mellől fejelnek 5 méterről, Dini véd, nyom a Rovers.

13′ Hihetetlen helyzetet hagyott ki a hazai csapat, előbb egy lövést Dini véd hatalmas bravúrral, az ismétlés pedig eltöri a keresztlécet.

11′ Samy labdája nem sokkal, de hosszú Traorénak.

10′ Ramírez lő mellé 20-ról.

9′ Traoré tör be a tizenhatosra, de a bepassza elakad a kapusban.

5′ Traoré hagy ki nagy helyzetet a másik oldalon.

2′ Nagy hazai helyzet rögtön a második percben, az utolsó pillanatban blokkolunk.

1′ Kezdődik a meccs, de adás nincs.

20:57 A mieink fekete-zöldben, a hazaiak zöld-fehérben játszanak.

19:53 A hazaiaknál a kapus Mannus, illetve Kavanagh, Burt és Grace helyén Pöhls, Gannon, Noonan és Cruise játszik.

19:50 A mai csapat: Dibusz – Makreckis, S. Mmaee, Cissé, Ramírez – Sigér, Ben Romadan – Traoré, Zachariassen, Marquinhos – Varga B.
Cserék: Varga Á., Őri, Knoester, Pászka, Baráth, Esiti, Tokmac, Owusu, Lisztes, Katona

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.