A Honvéd támadója nem fél a kieséstől.

Fél a kieséstől?
Nem! Aki a Honvédban játszik, nem félhet a kieséstől! Meggyőződésem, hogy benn maradunk. Állítom ezt annak ellenére, hogy kőkemény csaták várnak még ránk. A magyar bajnokság évről évre erősebb és szorosabb, bárki legyőzhet bárkit. A mi csapatunkban megvan az minőség, ami a már említett cél eléréséhez szükséges.

Szombaton a Ferencváros vendégei lesznek. A döntetlennel kiegyezne?
Előzetesen nem. Már csak a Kispest tradíciója miatt sem. Bárki álljon velünk szemben, úgy kell kimennünk a pályára, hogy le akarjuk győzni! Nem vitás, a Fradi a legjobb csapat Magyarországon, ezt a bajnokságot is megnyeri majd, ugyanakkor az elmúlt hetekben nem teljesített jól. Öt meccse nyeretlen, ez arról árulkodik, hogy nincs kiemelkedő formában. Ha legyőznénk, az három pontnál is többet érne nekünk. Hozzáteszem, nekem is, hiszen amióta a Honvédban futballozom, egyszer sem örülhettem győzelemnek a zöld-fehérek ellen, nem egyszer rendkívül bosszantó módon, az utolsó percekben kapott góllal szenvedtünk vereséget. Hiszem, hogy egyszer fordul a kocka, ha jobban, sokkal jobban játszunk az Üllői úton, mint tettük azt a Vasas ellen, talán már ezen a hétvégén.

A teljes interjú: Sportal