Fél ötkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-2 MOL
Gólok: Lisztes 2

Vége, győzelmet érdemeltünk volna, nagyon harcosan, agresszívan fociztunk, de nagyon rosszul sáfárkodtunk a helyzeteinkkel – kivéve Lisztest.

90+4′ Vécsei lő fölé.

90′ 5 perc a ráadás.

86′ Sagal szabadrúgása után Abena teszi a hálóba a labdát, de nem adják meg – a VAR is nézi, jóváhagyják a pályán született döntést.

84′ Tokmac harcol meg egy labdáért, passzát Lisztes mellé lövi.

79′ Gól…
Schön beadására Makarenko érkezik és Dibusz lábai között a hálóba fejel, 2-2.

78′ Vécsei hagyja ki az újabb ziccert…

77′ Sagal szabadját Kovacevic fejeli fölé.

75′ Tokmac tűnik el a tizenhatoson belül…

71′ Rázendít a stadion: „Lisztes Krisztián, sálálálálá…!”.

70′ GÓÓÓL!!!
Letámadunk a MOL kirúgásánál, Csongvaitól Traoré veszi el a labdát, majd gólt lövet Lisztessel, 2-1!

69′ Tokmac lő mellé.

67′ Sagal kapja meg a labdát kihagyhatatlannak tűnő helyzetben, de csúnyán eltöri azt…

63′ Adama megy el a szélen, de rossz a beadása.

60′ GÓÓÓL!!!
Sagal keveri meg szépen a védőjét, majd bead, a hosszún Lisztes érkezik és a kapuba teszi a labdát, 1-1!

57′ Traoré fejeli mellé Kovacevic beadását.

54′ Csere: Gojakot Tokmac váltja.

46′ Lisztes egyből ajtó-ablak helyzetben találja magát, fölé rúgja…

46′ Folytatódik a mérkőzés, cseréltünk: Botka, Esiti le – Lisztes, Baráth be.

Félidő, a játék végre jó, de a helyzetkihasználás tragikus. A hivatalos nézőszám: 12079.

45′ Kodro lőtt Dénesbe, a kipattanót Schön pofozta be, de elég gyanús a helyzet. VAR-vizsgálat – Kodro lesen volt, érvénytelen a gól!

45′ 2 perc a hosszabbítás, nevetséges, csak Kovácsot tovább ápolták.

44′ Zachariassen beadását húzza le Kovács.

42′ Sagal lőtt beadását tolja ki Kovács.

40′ Kovacevic kap sárga lapot, ki tudja, hogy miért.

34′ Kovács kér ápolást.

33′ Gojak beadását Traoré fejelte fölé

32′ Endi ment csodálatosan.

30′ Zachariassen most a kapufát találja el a hosszú alsó…

28′ Remek Traoré – Zachariassen összjáték, Kristoffer alig teszi mellé.

27′ Sárga lap Botkának.

25′ Gojak majdnem bedobást lő…

24′ Sagal beadását Gojak elől tisztázzák szögletre, azt Kovács kezébe emeltük.

19′ Sagal két szép csel után lő – fölé.

18′ Egy beadásról éppcsak lemaradt Traoré, a hosszún pedig a partjelző szerint már kiment a labda – a lelátó szerint nem.

14′ Zachariassen fejel mellé, nyomunk, de nem érezzük a kaput, a MOL egyszer járt a kapunk előtt, abból gól is lett.

12′ Zachariassen lő mellé 16-ról.

11′ Remek összjáték után Traoré beadását Botka nem tudja kapura tenni, szöglet lesz belőle.

9′ Sárga lap Dárdainak Sagal felrúgása miatt.

4′ Gól…
Egy szöglet után Stopira fejelhet teljesen szabadon az ötösön belülről… 0-1.

3′ Traoré egy szép labdaátvétel után éles szögből oldalhálót lő.

2′ Gojak lekészítése után Sagal bombáz a rövid alsó felé, Kovács szögletre tolja.

1′ Elkezdődött a mérkőzés, a mieink fehér-zöldben, a vendégek piros-kékben játszanak.

16:26 A 30. bajnoki címüket begyűjtő hokisaink tesznek tiszteletkört a pályán. Szép volt, fiúk!

16:25 Morgenson frenetikus Fradi-indulója vezeti fel a meccset, kommentelőnk, Csapó Krisztián jazzharsonás második alkalommal játszotta el a Fradi-indulót egy Fradi-meccs előtt, az első után 4 góllal küldtük haza a MOL-t.

1

16:18 A mai kezdő: Dibusz – Botka, Kovacevic, Abena, Knoester – Vécsei, Esiti – Zachariassen, Gojak, Sagal – Traoré
Cserék: Bogdán, Civic, Pászka, Baráth, Sigér, Auzqui, Lisztes, Mercier, Frederiksen

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.