Négykor kezdünk a kupameccsen. Hajrá, Fradi!

Bicskei TC 0-2 Ferencváros
Gólok: Gojak, Vécsei

Vége, ez volt a nyolcadik meccsünk az elmúlt 24 napban. Simán hoztunk a kötelezőt a néhol rémes időben, a hazaiak tisztesen helytálltak. Folytatás Kecskeméten két hét múlva.

86′ 2 perc a ráadás.

86′ GÓÓÓL!!!
Marquinhos szögletét Vécsei sarokkal teszi a kapuba, 2-0!

80′ Marquinhos beadását Vécsei lőtte az égbe.

74′ Sigi lövését fogja Szűcs

73′ Alszunk kicsit, egy hazai lövés megy el veszélyesen keresztben.

71′ Csere: Boli és Auzqui megy le, Karaisvili és Ryan Mmaee áll be.

71′ Gojak ad be egy szabadot, a fejest Szűcs fogja.

70′ Marquinhos remek labdát ad Bolinak, akit könnyen szerelnek.

66′ A hazai kilences 30-ról emel a kapu fölé egy szabadot.

61′ Csere: Zachariassen érkezik Mercier helyére.

61′ Gojak ugratja ki Marquinhost, aki hosszan tolja meg.

58′ Boli – Wingo összjáték végén Henry lövését Szűcs üti szögletre.

55′ Boli szép cselek után az égbe lő.

53′ Knoester sárga lapot kapott egy szép szerelés után, ezt benézték.

49′ Boli lő 20-ról, Szűcs magabiztosan véd.

46′ Folytatódik a mérkőzés, cseréltünk is: Knoester jön Samy helyére.

Félidő, igazi kupameccs, a hazaiak jól megszervezték a védekezésüket, de emiatt a támadásra már nem igazán maradt energiájuk.

46′ GÓÓÓL!!!
Sigért buktatták a tizenhatos előtt. A szabadrúgást Gojak tekeri a kapuba a sorfal felett, 1-0!

42′ Esiti lő fölé.

38′ Mercier lő mellé az 5 méterre álló sorfal mellett.

34′ Egy gyors támadás végén Mercier beadását tisztázzák a hazaiak.

26′ Gól, de les
Mercier beadása pattan ki Szűcsről, Mmaee még nem, Gojak bepasszolja, de már lest intett a határbíró.

22′ A hatalmas szélben Mercier teker kapura egy szögletet, kifejelik a hazaiak.

11′ Marquinhos kerül helyzetbe, 13-ról fölé lő.

1′ Wingo a jobb, Sigér a balhátvéd, Auzqui a támadósorban játszik.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

15:51 Az ellenfél kapuját korábbi kiváló kapusunk fia, ifj. Szűcs Lajos védi, aki elmondta, hogy Bicske és a játékosok nagy része fradista. Ez nem igaz a hazaiak doyenjére, a 38 éves Bori Gáborra, aki egyszer már aláírt hozzánk, amikor kiderült, dózsás korában Fradi-sálat égetett és erről videó került elő – ezután szerencsére azonnal felbontották szerződését.

15:49 A mai csapat: Bogdán – Auzqui, Samy Mmaee, Vécsei, Wingo – Sigér, Esiti – Mercier, Gojak, Marquinhos – Boli
Cserék: Szécsi, Botka, Knoester, Traoré, Zachariassen, R. Mmaee, Karaisvili, Kaján, Varga Z., Besic, Laidouni

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.