Kilenckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 3-2 Trabzonspor
Gólok: Tokmac 2, Traoré

Vége, egy fantasztikus meccsen hősies küzdelemben itthon tartottuk a 3 pontot az Európa Liga nyitófordulójában! SZÉP VOLT, FIÚK!

90+2′ Knoester szabálytalankodik a tizenhatos sarkánál – a sorfalba lövik, hála égnek.

90′ 5 perc a ráadás.

89′ Csere: Kovacevic váltja Besicet.

88′ Yazici tesz be a kapunkba félollóval egy labdát, a VAR hosszasan nézi, végül les miatt érvénytelen!

82′ Gojak indul meg a kontrával, szögletre üti a kapus a lövését.

76′ Cserélünk: Vécsei és Toki megy le, Gojak és Laidouni áll be.

71′ Gól…
Kicsit elcsúszik a védekezés, amit Bozok használ ki végül, éles szögből lövi el Dénes mellett a kapuba a labdát, 3-2, nem lesz könnyű a hajrá.

69′ Dénes véd kétszer is, előbb egy megpattanót, majd a szögletet üti ki.

66′ Remek kontra végén Traoré teszteli Tahát, aki védi a lövést.

57′ Tokmac harcol ki szögletet, ő is adja be, Zachariassen fejeli fölé.

53′ Wingo szánja el magát lövésre egy csel után, a keresztlécet lövi telibe ballal.

51′ Vendégszöglet, fölé fejelik.

45′ Folytatódik a mérkőzés, a vendégek cseréltek is.

Félidő, az emberhátrány ellenére is remekül játszunk és kettővel vezetünk! A hivatalos nézőszám: 17987.

45+3′ Bardhi az égbe lő.

45′ 5 perc a ráadás.

44′ GÓÓÓL!!!
Tokmac magabiztosan értékesíti a büntetőt, a kapus az irányt sem találta el, 3-1!

43′ Büntetőt kapunk! – Zachariassen beadása akad el egy kézben. A VAR megnézi és jöhet is a tizenegyes.

41′ Besic kap sárga lapot.

39′ Gól…
Vécseit “ütközik le”, 4 a 2 ellen hozzák, meg is oldják Maxi Gómez emeli át végül Dénest, 2-1.

37′ Bardhi lő mellé, a B-Közép emlékezteti lila múltjára és foglalkozására.

35′ Mellé csúsztatnak egy beadást, szöglet lesz végül.

34′ Zachariassen fejét ismét be kell kötni, Dibusz hiába reklamál, ezt sem nézik vissza.

32′ Szakad az eső.

30′ A VAR ellenőrzi a gólt – nem talál benne kivetnivalót.

29′ GÓÓÓL!!!
Besic játszik Tokmachoz, aki keresztben passzolja be a tizenhatoson belülre, Traoré érkezik a labdára remek mozdulattal emeli át a kapuson, 2-0!

25′ Egy rossz váltásunkat kihasználják a vendégek és ziccerbe is kerülnek, azonban Dibusz bravúrral véd.

23′ Tokit agyonrúgják, szöglettel jöhetünk.

21′ Cserélünk: Boli megy le, Botka jön a helyére

17′ VAR-vizsgálat – lehetséges piros lap, Maresca megnézi, majd Civicet kiállítja…

14′ Besic borul ki, mert az olasz spori megállítja a kontránkat…

11′ Tokmac pazar labdájával kapura tör Boli, elesik / lerántják, az olasz továbbot int, a VAR sem vizsgálódik…

5′ GÓÓÓL!!!
Vécsei emel be egy labdát a tizenhatoson belülre, ahol Tokmac érkezik és estében a hálóba pöccinti, 1-0!

2′ A Trabzon szurkolói megleptek minket a dózsás kántálás török verziójával.

1′ Elkezdődött a mérkőzés.

20:58 “Az a fő, hogy ne féljen a legény“, szól a koreográfia (Egri csillagok), a Himnuszt is elénekeljük, majd a 6-0-t is megköszönjük.

20:56 Jönnek a csapatok, a mieink zöld-fehér csíkosban, a vendégek bordó-kékben játszanak majd.

20:45 A török sajtó által megjósolt Trabzon-kezdő két helyen változott: a kapus és az ék más. A kapus a pénteken is védő második számú hálóőr, míg a center a Valenciából 3 millió euróért igazolt Maxi Gomes lesz: Tehe – Larsen, Bartra, Hugo, Denswil – Gbamin – Ömür, Hamsik, Bakaszetasz, Trezeguet – Maxi Gomez.

20:43 A mai csapatunk: Dibusz – Wingo, S. Mmaee, Knoester, Civic – Vécsei, Besic – Zachariassen, Tokmac, Traoré – Boli
Cserék: Bogdán, Mergl, Mercier, R. Mmaee, Esiti, Gojak, Kovacevic, Botka, Pászka, Marquinhos, Lisztes, Laidouni

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.