Kilenckor kezdünk Dublinban. Hajrá, Fradi!

Shamrock Rover 1-0 Ferencváros

Vége, a második félidő jobb volt, hiszen voltak helyzetek mindkét oldalon, végül szereztünk egy szép estét a Shamrock Roversnek és szimpatizánsaiknak…

90′ Három perc a ráadás.

89′ Gól…
Lyons érkezik a beadásra és az ötösről védhetetlenül a hálóba fejel.

87′ Bogdán!
Jól ugratják ki Lyonst, aki közelről tekerné el Ádám mellett, de kapusunk bravúrral tolja ki a labdát. Utána szabadrúgás, lövés is, szöglet jön.

86′ Helyzet
Laidouni vitte el szépen több ember mellett a labdát, majd Lisztest játszotta meg, aki szép csel után próbálkozott, blokkolták.

84′ Hazai szabadrúgás
Most Wingo adott el egy labdát, végül Kovacevic akasztotta meg a támadást – oldalról, a tizenhatos vonaláról jöhet a Rovers. A labda megpattan, végül sikerül tisztázni.

82′ Hazai szöglet
Adnan tisztázott – a beadást Bogdán öklözi ki, amiből kontrázunk, de végül elügyetlenkedjük.

78′ Csere: Lisztes áll be Traoré helyére.

76′ Helyzet
Előbb Wingo, majd Boli küzd nagyot a labdáért, Franck lő, majd Marquinhos is, mindkettőt blokkolják a hazaiak.

73′ Traoré!
Civic beadását Boli fejeli vissza, Adama ollózva próbálta kapura tenni – talán beleértek a hazaiak, de nincs szöglet.

71′ Hazai cserék: Ferizaj, Kavanagh, Towell – Byrne, Tetteh, Watts.

70′ Szöglet és csere
Mmaeet szerelték – cserélünk is: Boli, Mercier be – Ryan és Tokmac le. Civic tekeri be a labdát, Vécsei fejese a hosszú oldalon megy kirúgásra.

64′ Hazai cserék: Finn – Lyons és Emakuh – Greene.

61′ Ez ziccer lehetett volna…
Vécsei pazar labdát ad előre Marquinhosnak, aki nem tudja jól levenni.

60′ Újabb lehetőség
Mmaee és Traoré is fejjel továbbítja a labdát, Adama Marquinhosnak, aki helyzetben van, szorongatják, így mellé megy a lövése.

59′ Szöglet
Wingo bedását blokkoltál – Civic megy, kisszöglet Tokmackal, Eldar visszakapja, majd átíveli a hosszúra, Kovacevic érkezik és fejel, mellé, nagy helyzet volt.

57′ Cserélünk: Auzqui és Esiti helyére érkezik Marquinhos és Vécsei.

56′ Most mi kerülünk ziccerbe
Mmaee kap remek labdát Traorétól, el is lövi állítás nélkül, a kifutó Mannus blokkolja.

56′ Újabb helyzet
Egy hosszúra átívelt labdát lő el kapásból Towell, fölé, a hálótartó vasat találja el – belelkesült a Rovers.

55′ Bogdán!
Kavanagh tűzi rá, Ádám kiüti a labdát, utána jön egy beadás, azt is lehúzta.

54′ Sárga lap
Esiti kapja, miután hátulról felszedte Emakhu “ütőjét” – középről, tizenhatról jöhetnek szabadrúgással a hazaiak.

52′ Auzqui indul meg, de Mannus jól jön ki a labdáért, felszedi Carlos elől.

Egy régi ismerős – Anthony Elding is a helyszínen szurkol a csapatnak.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, mondhatnánk, hogy egy barátságos iksz, de volt pár barátságtalan belépő mindkét oldalon – emellett takaréklángon égünk.

45′ Megvan az első igazi helyzetünk
Civic tekeri be a szabadrúgást, Mmaee érkezik rá, Mannus óriási bravúrral védett.

44′ Sárga lap
Towell kapja, miután eltalája Tokmacot.

41′ Majdnem gólt lövettünk a Roversszel
Esiti adta el a tizenhatosunk előtt, Emakhu próbálja kihasználni a helyzetet, de a lövése bedobásra tart – az írek támadója ezelőtt majdnem kiállíttatta magát, fellökte Bogdánt, láttunk már ilyenért sárga lapot, ami a második lett volna.

39′ Eljutottunk a kapuig
Ryan Mmaee beadását fogta Mannus.

34′ Sárga lap
Emakuh kapja, miután a sok “kapás” után adott is, Kovacevicnek lépett oda.

32′ Hazai szöglet
Nem alakul ki belőle veszély.

27′ Hazai lövés
Ferizaj húzott befelé Wingo mellett, majd lőtt 18-ról, a hosszú felső mellé, Bogdán repülve biztosított.

21′ Sárga lap
Auzqui becsúszása ért figyelmeztetést, joggal.

20′ Hazai próbálkozás
Talán az első lövés ma este – Towell lőtte el a szégyenháló felett is.

10′ A második öt percben felbátorodott kicsit a Shamrock, de helyzetig nem jutottak el.

6′ Zúg a “Hajrá, Fradi” a stadionban, mi is kaptunk üzenetet arról, hogy százas nagyságrendben lesznek majd fradisták a dublini meccsen.

5′ Az első öt perc alapján hasonló a játék képe, mint az Üllői úton volt, csak pillanatokra kerül a labda a Rovershez.

1′ Elkezdődött a mérkőzés – mi indítjuk útjára a labdát. Tokmac kapta meg a csapatkapitányi karszalagot a mai mérkőzésre.

20:59 Az arany mezünkben lépünk pályára ma este, az írek zöld-fehérben.

20:44 A mai csapat: Bogdán – Wingo, Knoester, Kovacevic, Civic – Esiti, Laidouni – Auzqui, Tokmac, Traoré – R. Mmaee
Cserék: Mergl, Kovács, Besic, Mercier, Vécsei, Botka, Marquinhos, Boli, Lisztes

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.