Magyarország miniszterelnöke is gratulált labdarúgó csapatunknak.
2022. júl 28., csütörtök, 09.30
„A sas leszállt Pozsonyban!”
Szerző: Peti, Kategória: Hírek
Címkék: Bajnokok Ligája, labdarúgás, Orbán, selejtező, Slovan Bratislava
24 hozzászólás
Amennyiben támogatnád az Üllői129-et, itt találod, hogy miképp segítheted a munkánkat (Patreonon, PayPalon vagy átutaláson keresztül). Előre is köszönjük! Hajrá, Fradi!





