Fél kilenckor kezdünk Pozsonyban. Hajrá, Fradi!

Slovan Bratislava 1-4 Ferencváros
Gólok: Boli, Laidouni, Traoré, Zachariassen

Vége, teljesen megérdemelt győzelem a lelátón és a pályán is. Csodálatos Ferencváros!

94′ GÓÓÓL!!!
Elszaladunk Laidouni révén, hárman visszük két védőre, Samy és Zachariassen is helyzetbe kerülhetne, de végül Aissa a tizenhatosról a kapuba bombáz, 4-1! Mint 30 éve, de mégis mennyire más…!

92′ Csere: Tokmac helyén Thelander folytatja.

92′ Csere: Holman is beállt.

90′ 3 perc a ráadás.

89′ GÓÓÓL!!!
Botka ad be, a labdába belefejelnek a védők, így Traoré elé kerül, aki kapásból rábombázza, a közelről érkező labdát Chovan már csak beljebb segíteni tudja, 3-1!

77′ Traoré pontatlanul fejel.

75′ Újabb hazai szöglet, most Kucka fejel, de fölé.

73′ Toki emel mellé.

71′ Gól…
Szöglet után az ötösről De Marco fejel a hálónkba, 2-1…

69′ Vécsei lő 17-ről fölé.

65′ Vécsei szenzációs keresztlabdája Botkáé, a beadásra Zachariassen és Traoré is érkezik, de nem sikerül értékesíteni a helyzetet.

63′ Csere: Boli helyére Vécsei állt be.

61′ Szaponjity ötödjére játssza el a nagyhalált.

58′ Boli kerül ziccerbe, elfekteti a védőjét és lő – sajnos csak az oldalhálóba.

57′ A veszélyes kontránkba belehibázott Traoré, a kontrázni készülő slovanost pedig sárga lapért lerántja – kellett ez a fault.

55′ Kucka és Zachariassen kap sárga lapot – előbbinek piros járt volna…

50′ Boli indul meg, kicsit későn passzol, Zachariassent viszont buktatják. Jó helyről jöhetünk szabadrúgással, Civic viszont fölé tekeri.

49′ Toki készíti le Traorének, Adama lövése nem gond Chovannak.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, továbbjutásra állunk, tudunk ennél jobban is játszani talán, de a küzdőszellem kiváló. Mindent bele!

45′ 3 perc a hosszabbítás

45′ Esiti hibáját Laidouni szenzációs szereléssel javítja.

42′ Samy szereli remekül Csakvetadzét.

40′ Zachariassen lő az oldalhálóba.

30′ GÓÓÓL!!!
Civic szabadrúgását kifejelik, Mmaeenál a labda, egyből berúgja középre, Zachariassen pedig fejjel stukkol bele egyet, így védhetetlenül megy a labda a jobbfelsőbe, 2-0! Továbbjutásra állunk!

27′ Toki lép meg egy szabad labdával, de a passza picit hosszú Bolinak, szöglet a vége. A sarokrúgás után Samy fejel a kapus kezébe.

24′ Barsegjan lép meg, de Eldar jól szorítja kifelé, az életerős lövés a kapufa felső éléről pattan ki végül, de Dini rajta volt.

15′ GÓÓÓL!!!
Civic ad be a hosszú oldalra, ahol Boli érkezik és a kapuba pofozza a labdát közelről, 1-0! “Egál”!

15′ Barsagjan révén helyzetbe kerülnek a hazaiak, de a beadásába jól lép bele Knoester.

12′ Zachariassen csúsztatása nem okoz gondot Chovannak.

9′ Csere: Medvedev helyére Green érkezik, a cseh játékosnak jobbulást, bízunk benne, hogy nem lesz nagy baja.

8′ Civic és Medvedev ütközik, a cseh válogatott játékos jelzi, hogy baj van.

6′ Dini húz le egy szabadot.

5′ Traoré beadását a hazai védők Botka elé fejelik, Endi kapásból fölé bombáz.

3′ Laidouni teljesen feleslegesen begyűjt egy sárgát.

1′ Kezdődik a visszavágó.

20:27 A mieink fekete-zöld, a hazaiak kék mezben játszanak majd.

19:40 A mai csapat: Dibusz – Botka, S. Mmaee, Knoester, Civic – Laidouni, Esiti – Traoré, Zachariassen, Tokmac – Boli
Cserék: Bogdán (k), Kovács (k), Mercier, Bassey, Kovacevic, Vécsei, Pászka, Thelander, Auzqui, Loncar, Lisztes

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.