A paksi gólszerző csalódottan értékelt.
Lenzsér Bence
Nagyon csalódottak vagyunk, azért számoltunk itt 3 ponttal, a Fradinak már nem kellett volna ez a 3 pont, nekünk a 4. hely miatt nagyon kellett volna. Valamiért kicsit visszaestünk, de 1-1-nél is megvolt az esélyünk, a Jocinak ott volt egy 100%-os fejese, amit kihagytunk, mondom, borzasztó így kikapni. A kupadöntő egy teljesen más mérkőzés lesz, nagyjából semmi köze ennek a találkozónak ahhoz, egy más Fradi fog játszani, mi is motiváltabbak leszünk még ennél is, egy teljesen más mérkőzésre számítok.





