Nyolckor kezdünk az atomvárosban. Hajrá, Fradi!

Paksi FC 1-2 Ferencváros
Gólok: Auzqui, Besic

Vége, a második félidőben sokkal többet tettünk a győzelemért, mint a Paks és ez végül meg is hozta az eredményét, a hosszabbításban bevittük a három pontot érő találatot.

92′ GÓÓÓL!!!
Bedobás után Boli húz le az alapvonal felé, majd átemeli a hosszú oldalra, ahol Auzqui érkezik és az üresen tátongó kapuba fejeli a labdát, 2-1!

91′ Hazai csere: Sajbán – Vas.

90′ Két perc a ráadás.

90′ Szöglet
Boli elől tisztáz Szabó – Marin a labda mögött, a hosszúra tekeri, ezt is Szabó fejeli ki.

89′ Hazai lövés
Haraszti viszi a labdát, 3 a 3-ban mennek a paksiak, korábbi játékosunk nem passzol, hanem lő, Bogdánnak nem okoz gondot.

87′ VAR-vizsgálat
Boli lövése után nézik meg, hogy kéz volt-e a paksiaknál – mehet tovább.

86′ Boli!
Egyedül bolondítja meg szinte az egész hazai csapatot, végül Laidounihoz játszik, aki mellélő – de ez is les volt.

85′ Nagy mentés
Szép paksi akció után Haraszti elől Civic tisztáz szögletre. Ami után kirúgással jöhetünk.

83′ Kapufa!
Marin szögletét Vécsei fejeli rá, a felsőlécről pattan ki…

83′ Sárga lap
Kesztyűsnek, aki Marint találta fejbe – ha előtte pár perccel a lerántásért is megkapta volna, most mehetett volna zuhanyozni.

80′ Civic mit rontott el…
Egy lecsorgó találja meg Eldart a tizenhatoson belül, eltöri a labdát, így a kapufa mellett gurul ki – végül lest is intenek.

75′ Cserélünk: Bassey – Boli és Besic – Sigér.

75′ Sárga lap
Vécsei kapja, Sajbánt fogta meg.

73′ Auzqui!
Bassey indul meg szépen, majd jól indítja Carlost, aki a rövid felsőt veszi célba, de nem találja el a kaput.

71′ Hazai csere: Böde – Nagy.

66′ Cserélünk: Kovacevic – Botka és Pászka – Civic.

63′ Cserélünk: Marquinhos helyére Marin áll be.

62′ Hazai csere: Szabó – Haraszti.

60′ Szöglet
Most Pászka labdáját szabadítják fel a hazaiak – Lóri a hosszúra tekeri át, kifejelik, Laidouni beadja utána, Rácz lehúzza.

59′ Szöglet
Ismét Auzqui beadása után – Pászka lövi be, Rácz üti ki.

54′ Szöglet
Auzqui sprintelt egy hosszú labdáért, sarokrúgás lett a jutalma – Pászka tekeri be, Kovacevic fejeli a hosszú alsóra, a gólvonalról mentik szögletre. Ezt is Lóri küldi be, ebből nem lesz helyzet.

47′ Hazai szöglet
Miután egy szabadrúgást blokkolt a sorfalunk – a sarokrúgás nem okozott veszélyt, utána viszont jött egy beadás és fejes, Szabó próbálkozását azonban könnyedén fogta Bogdán.

46′ Folytatódik a mérkőzés
A Paks cserélt: Kocsis helyére Kesztyűs állt be.

Félidő, vezethetnénk, de minimum véleményes volt a VAR-vizsgálat utáni döntés a szünet előtt.

45′ Egy perc a ráadás.

45′ A VAR megnézi
Kihívják Berkét – ő is hosszú ideig nézi, majd nem adja meg, mert Bassey és Rácz érintkezett… A VAR mikrobuszban Bognár Tamás ül.

44′ GÓÓÓL!!!
Pászka tekeri be a szögletet, amit Blazic fejel a kapuba, 2-1!

43′ Bassey…
Fortune megy el szépen Marquinhos remek labdájával, de pont mikor lőne, beéri Medgyes és szögletre szereli.

42′ Szöglet
Besic szabadrúgását fejelte ki Szabó – a kisszöglet után végül Laidouni küldi be, de beadásnak és lövésnek is rossz volt.

39′ Sárga lap
Laidouni kapja reklamálásért.

37′ Sárga lap
Kinyiknek, miután felrúgta Marquinhost.

33′ Hazai támadás
Maquinhos maradt a földön, ezután indultak meg a paksiak, a beadást végül Böde fejelte rá két védőnk között, majdnem ki a stadionból.

31′ Hazai szöglet
Miután kitettük az alapvonalon túlra a labdát, mert feküdt egy hazai – ez sem okoz veszélyt.

28′ Szöglet
Laidouni hozta össze – előtte Auzqui és Marquinhos játszott össze szépen. A sarokrúgásból nem lesz semmi.

27′ Sárga lap
Kovács csúszik rá késve Pászkára.

26′ Bassey!
Fortune került hirtelen ziccerbe, lövését Rácz védi – de végül lest is int a határbíró.

25′ Helyzet
Pászka labdája után kerülne helyzetbe Bassey, de kibillentik egy ütközéssel, így Rácz rá tud vetődni a labdára.

19′ GÓÓÓL!!!
Pászka küzdött meg a labdáért, majd jó labdát adott Besicnek, aki a tizenhatoson belül takarásból lőtt, Rácz talán mellé is nyúlt, a labda pedig a hálóban kötött ki, 1-1!

18′ Szöglet
Jó támadás után Auzqui ad be, ami talán lecsúszott, de erősen, így Rácznak ki kellett tolnia – az első szögletet Sajbán fejeli ki, a másodikat kicsiben végezzük el, azt szintén Sajbán tisztázta, ezúttal bedobásra.

16′ Hazai kontra
Labdaszerzés után indultak meg a paksiak, végül Sajbán lőtte el a tizenhatosról, eléggé mellé ment – a gól óta meddő mezőnyfölényben vagyunk, az indításaink mind hosszúak voltak. Ellenfelünk pedig kétszer is sérülésveszélyes becsúszást mutatott be, a figyelmeztetések elmaradtak.

7′ Gól…
A hazaiak szögletébe Laidouni csúsztatta meg, így kerül Lenzsér elé, aki a kapunkba bombázza a labdát.

6′ Kovacevic marad lent
Bödével vívott fejpárbajt – de végül összeszedi magát.

4′ Bogdán!
Fejjel ugratják ki Kocsist a hazaiak, de Ádám jól együtt él a játékkal és remekül jön ki, el is viszi a labdát.

2′ Besic lő
Bassey készítette le a labdát, Momo lövését Rácz fogta.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
A Paks indította útjára a labdát.

19:59 A hazaiak díszsorfallal köszöntenek minket.

19:58 Mi aranyban, a paksiak zöldben játszanak majd.

18:52 A mai csapat: Bogdán – S. Mmaee, Kovacevic, Blazic, Pászka – Besic, Laidouni – Auzqui, Vécsei, Marquinhos – Bassey
Cserék: Dibusz, Zubkov, Civic, Sigér, Botka, Marin, Redzic, Boli, Gavric

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.