’94-ben a negyeddöntőben találkoztunk az ETO-val – edzésfotókat is láthatsz.
Lapszemle: odavágó (3-0) és visszavágó (0-0) @ Tempó Fradi!
További fotók: keddi edzés @ FTC facebook
Szerző: Peti, Kategória: Hírek
Címkék: edzés, Győri ETO, labdarúgás, Magyar Kupa
58 hozzászólás
’94-ben a negyeddöntőben találkoztunk az ETO-val – edzésfotókat is láthatsz.
Lapszemle: odavágó (3-0) és visszavágó (0-0) @ Tempó Fradi!
További fotók: keddi edzés @ FTC facebook
Generálta a WordPress.com. motor
0,386 másodperc alatt 38 adatbázis lekéréssel.
Készült a Connections Reloaded és a Connections témára alapozva Peti módosításaival.
Újragondolta és megvalósította a CYCLONIQ Bt.
