Ötkor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi!

Felcsút 2-2 Ferencváros
Gólok: Esiti, R. Mmaee

Vége, a második félidőbeli roppant gyenge teljesítmény után nem érdemeltünk győzelmet.

90′ 3 perc a ráadás

89′ Csere: Botka – Zubkov.

68′ Sabab megy el Samy mellett könnyedén, de szerencsére borzalmas lő az égbe. A marokkói le is megy, Kovacevic jön a helyére.

67′ Ryan úgy húzta befelé a labdát, mint a MOL ellen, azonban most kevéssel mellé ment a lövés.

63′ Samy kap sárga lapot.

58′ Csere: Loncar és Auzqui helyére Vécsei és Zachariassen jön.

57′ A VAR is vizsgálja, nagyon kéznek tűnik, de végül nem nézik vissza.

56′ Gól…
A sokadik szöglet után Stronati talált be.

55′ Sabab lövését kell védenie Dininek, borzasztóan alszunk

52′ Gól…
Baluta beadása után Kozák senkitől nem zavartatva fejelhetett, hatalmas védelmi hiba.

49′ GÓÓÓL!!!
Zubkov ugratja ki Mmaeet pazar labdával, Ryan pedig szépen elrúgja Tóth felett a kapuba, 2-0!

47′ A sokadik hazai szögletet Baluta lőtte fordulásból mellé.

46′ Folytatódik a találkozó.

Félidő, megérdemelten vezetünk, de a játék minősége nem az igazi – persze ma leginkább a győzelem számít.

45′ 4 perc a ráadás.

32′ Újabb remek lehetőség, a támadósorunk végre bíztató életjeleket ad az elmúlt 20 percben, most Civic lő.

31′ Carlos visszajöhetett egy turbánban.

30′ A szabadrúgást Ryan emeli Tóth kezébe, csemege a felcsúti kapusnak.

27′ Carlos vérzik, a VAR vizsgálja az esetet – nem nézetik meg a sporival.

27′ Auzquit rúgja fejbe Nagy, csak sárga lap.

20′ Szolnoki kiugratása jó lenne Kozáknak, de Dini remekül jött.

18′ GÓÓÓL!!!
Tokmac készíti le Esitinek a labdát, aki tizenhatról a kapuba bombáz, 1-0!

16′ Ez ziccer volt, Ryan és Zubkov kényszerítője után a Mmaee a hosszú mellett lőtte el a labdát.

12′ Rettentő álmosan kezdünk, sok a vesztett párharc.

4′ Baluta szabadrúgása után Dibuszba lőtték kétszer a labdát, harmadszorra a kapuba, szerencsére les.

3′ Auzqui – Toki – Auzqui – Ryan – Auzqui a labda útja, a jól meginduló argentin azonban egy rossz levétel után kivezeti a labdát a pályáról.

1′ Elkezdődött a találkozó, a mieink csíkosban, a hazaiak kékben.

16:53 Mi így állunk fel: Dibusz – Besic, Blazic, S. Mmaee, Civic – Loncar, Esiti – Auzqui, Tokmac, Zubkov – R. Mmaee
Cserék: Bogdán, Botka, Kovacevic, Pászka, Somalia, Vécsei, Marin, Mak, Zachariassen, Marquinhos, Bassey

A hazaiak pedig így: Tóth B. – J. Nunes, Stronati, Spandler, Nagy Zs. – Van Nieff, Szolnoki – Corbu, Baluta, Sahab – Kozák
Cserék: Markek, Deutsch, Urblik, Bakti, Gera D., Slagveer, Janyickij, Csirmaz, Gazdag

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.