A Fradi utánpótlás-edzői heti négy edzést tartanak, Zubkov is beszállt az egymás elleni játékba.

Magyarország támaszt ad az Oroszország és Ukrajna között kirobbant háború elől menekülőknek, és lehetőségeihez mérten a Ferencvárosi Torna Club is kiveszi a részét a segítségnyújtásból. Az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban a hazájukat hátrahagyó ukrán gyerekeknek biztosítunk folyamatos sportolási lehetőséget. A fiataloknak a Fradi akadémiájának korosztályos edzői tartanak fociedzéseket heti négy alkalommal.

Az U13-as korosztálytól az U19-esig mintegy 100 ukrán gyermek rúgja rendszeresen a labdát a Fradi adta szerelésben. Klubunk a mindennapi élethez és a sportoláshoz szükséges eszközöket egyaránt biztosítja a gyerekeknek, így a tisztálkodó eszközöktől a sportfelszerelésekig mindenről az FTC gondoskodik. A fiatalok nagy örömére pénteken beszállt az egymás közti játékba egyesületünk ukrán válogatott szélsője, Oleksandr Zubkov is, aki a gólpasszok mellett rengeteg autogramot is kiosztott a kis boldog labdarúgóknak. A tréningen a FradiMédia kamerája is jelen volt.

(fradi.hu)