Háromnegyed hatkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-1 Kisvárda FC
Gólok: Boli, Tokmac

Vége, a második félidőre mintha kicseréltek volna minket, érezni lehetett, hogy ez meglesz, meg is lett. Bravó! Öt pont az előnyünk.

91′ GÓÓÓL!!!
Laidouni labdaszerzése után Tokmac kerül lépéselőnybe és helyzetbe és ügyesen rúgja vissza mozgásával ellentétes irányba, Dombó tehetetlen, 2-1!

90′ 5 perc a ráadás.

83′ Pintér Civicnek ad sárga lapot, mert Eldar a földhöz vágta a labdát (miután a határbíró hülyeséget intett…).

80′ Csere: Gavrity jön Zachariassen helyére.

79′ Kezeztek a vendégek, a tizenhatoson belül, még csak nem is ellenőrzik…

71′ Wingo ziccerben a blokkba lő.

68′ Kontra, Marquinhos kiteszi a szélre Tokinak, aki a hosszú mellé teker.

60′ Tokmac remek lövését tolja ki Dombó nagy bravúrral.

59′ Csere: Auzqui helyén Zubkov.

54′ GÓÓÓL!!!
Marquinhos ad óriási labdát Civicnek, Eldar középre teszi, ahol Boli pofozza be közelről, 1-1! A VAR is jóváhagyja.

54′ Zachariassen adja vissza a labdát Auzquinak, aki lő, Dombónak nem okoz gondot.

52′ Boli fejel fölé Civic beadása után.

51′ Boli kerülhetne helyzetbe, ha nem engedné ki a labdát az alapvonalon.

46′ Folytatódik a mérkőzés, cseréltünk is: Boli és Marquinhos jött Esiti és Bassey helyére.

Félidő, egy teljesen elkeserítő 45 perc volt ez, jogos a fütty. A hivatalos nézőszám: 6727.

47′ Dombónak védenie kellett, na nem nagyot, de Toki 17 méteres lövését fogta.

45′ 3 perc a ráadás (még ennyi szenvedés…).

43′ Dini két hatalmas védéssel tart meccsben minket.

42′ Tokit rántják le, elmarad a lap, a spori is terítékre kerül: „Pintér, a k*rva anyád!” és hasonlók.

36′ Basseyt fejeli le egyszerre két várdai, ápolás.

30′ Bumba mutogatott a fradistáknak, nem lett belőle sárga lap…

30′ Gól…
Bumba magabiztosan értékesíti a büntetőt, hiába érezte Dénes az irányt.

30′ VAR vizsgálat után tizenegyest kapott a Kisvárda, alighanem Bassey kezezése miatt.

25′ A szabadrúgás után Prenga fejesét, majd fél percre rá Ötvös távoli lövését védi Dini.

24′ Esiti fejberúgta Meszanovityot, sárga lapért.

20′ Végre valami, még ha lövés nincs is, szép támadás végén Zachariassen teszi le sarokkal Tokmacnak a labdát, de nem pontosan.

4′ Bumba került helyzetbe, de szerencsére Dini simán védte a gyenge lövést.

1′ Elkezdtük a mérkőzést.

17:41 Téli olimpikonjaink tesznek tiszteletkört nagy taps közepette, a B-Középből sálakat is kapnak ajándékba. Szól a „Mert ti vagytok a legjobbak…” – nagy élmény ez a szurkolóknak és a sportolóknak is!

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.