Nyolckor kezdünk a Bozsik Arénában. Hajrá, Fradi!

Honvéd 0-1 Ferencváros
Gól: Tokmac

Vége, megérdemelten nyertünk, de egy sima első félidő után magunknak tettük nehézzé a másodikat.

90′ 4 perc a ráadás.

89′ Csere: Toki helyére jön Loncar.

89′ Bőle kerül védelmi hiba után helyzetbe, Dini véd.

87′ Wingo futja le emberét, Tujvel szépen véd, Bassey utána nem tudja bepasszírozni a kipattanót.

86′ Dininek kellett fogni egy távoli lövést.

79′ Mak passza után Lovrity rutinosan blokkolja Basseyt.

75′ Zachariassen szédült meg, Botka jön majd a helyére. Wingo ment előrébb.

66′ Civic bedobásával Bassey indul meg, aki Toki elé tálal, Tujvel szögletre ment. Azt Blazic fejeli fölé.

65′ Magunkra engedtük a hazaiakat az elmúlt időszakban.

61′ Zsótér beadását a hosszún Bőle tette az égbe 110%-os ziccerből.

58′ Mi is cserélünk: Auzqui és Boli megy le, Bassey és Mak váltja őket.

57′ Cserék: Kadira és Traoré helyére Hidi és Lukity áll be.

53′ Zachariassen lép el emberétől a balszélen, majd keresztben lő, mellé.

47′ Toki remekül teszi maga elé a labdát, majd Auzqui elé tálal, akinek beadását tisztázzák a hazaiak, egy percre rá az argentin kiszorított helyzetből lő mellé.

Félidő, megérdemelten vezetünk, akár több is lehetne, de a mai játék eddig így is sokkal jobb, mint a szombati. Cserél a Honvéd: Bőle és Nagy Dominik jön a hazaiaknál. Drazsity és Jonsson ment le.

41′ Miroszlav Romascsenko is innen, a negyedikről nézi a meccset.

41′ Blazic labdájával Toki lép ki remekül, majd nagy kapufát lő, a kipattanót Auzqui elől tisztázzák.

40′ Toki szépen megy le az alapvonalhoz, beadása pattog az ötösnél, Auzqui elé, aki a kapus kezébe emel.

36′ Hatalmas helyzet, Civic beadását Zachariasen elől Bolihoz fejeli a hazai védő, Franck azonban eltékozolja a helyzetet.

35′ Tamás nem tudja folytatni a Honvédban, le kell cserélni.

23′ GÓÓÓL!!!
Zachariassen beadását Boli lövi rá, Tujvel véd, de a labda Tokmac elé pattan, aki a kapuba teszi azt, 1-0!

22′ Traoré lő, Dini véd, de már les is.

14′ Egy hazai szabad után Dini, Kovacevic és Batik ütközik, utóbbi kettőt ápolni is kellett.

13′ Toki és Laidouni kényszerítője után a norvég lő gyengén mellé.

8′ Wingo visszatett labdáját Blazic emeli Toki elé, aki az ötös sarkáról lyukat rúg.

3′ Tokmac beadását Boli elől tisztázzák szögletre.

1′ Mi kezdünk.

19:57
1

19:57
Kalandos volt idejutnunk kissé, de már itt vagyunk, a főlelátó kakasülőjén kaptunk helyet, “golyóálló plasztik” mögött. A mieink zöld-fehér, a hazaiak piros-fekete csíkos mezben játszanak majd.

19:40 A mai csapat: Dibusz – Wingo, Kovacevic, Blazic, Civic – Esiti, Laidouni – Auzqui, Tokmac, Zachariassen – Boli
Cserék: Szécsi, Besic, Botka, Pászka, Dvali, Somalia, Loncar, Marin, Gavrity, Marquinhos, Bassey, Mak

A mérkőzést élőben nézheted az M4 Sport weboldalán is, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.