A szezon talán legjobb játékával győztünk tegnap.

Férfi kézilabda, NBI, 16. forduló
Ferencváros 33-28 (19-16) Gyöngyösi KK
Gólok: Nagy 10, Bognár 6, Imre 4, Bujdosó 3, Ónodi-Jánoskúti 3, Debreczeni 2, Kovacsics 2, Prainer 2, Pordán 1

Beszámoló: Fradi.hu

Debreczeni Dávid és Horváth Attila sajtótájékoztatója:

Horváth Attila

Amit terveztünk, azt megvalósítottuk, sajnálom, hogy a néha megnyugtató előnyünket nem tudtuk tovább növelni.

NSO