Izgalmas meccsen vertük az ETO-t.
Férfi jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, 38. forduló
Győri ETO 1-2 Ferencváros
Harmadok: 0-1, 1-0, 0-1
Gólok: Tóth A. (McFadden, Fowlie), Karmeniemi (Tamminen, Hegyi)
Beszámoló: Fradi.hu
Arany (Nagy K.)
Boros, McFadden – Kulmala, Nagy G., Pavuk
Kärmeniemi, Seregély – Fowlie, Tamminen, Tóth A.
Bohunicky, Hegyi – Hajós, Kóger, Somogyi
Galántai, Sarcia – Farkas, Roczanov, Tóth G.
Fodor Szabolcs
Tudtuk nagyon jól, hogy kellenek nekünk a pontok. és tudtuk, hogy Győrben nem könnyű ezeket megszerezni, ez be is bizonyosodott. Jól kezdtük a mérkőzést, az első harmadban domináltunk, vezettünk, talán ez egy kicsit kényelmessé tett minket, bár egy gól – pláne hokiban – nem nagy előny, és utána átaludtuk teljesen a második harmadot. Ott tényleg minden leállt, és a harmadik harmadban megint elkezdtünk hokizni, ez szerencsére meghozta az eredményét. Visszajöttünk. és óriási harc volt, hogy meg tudjuk tartani, kapus nélkül támadott a Győr, a végén Arany Geri védett egy óriásit, nem is tudom, hogy látta azt a korongot. Ő is és a csapat is 40 percen keresztül jól csinálta a dolgát, azt a 20 perc kitörölném a memóriánkból.





