Bognár György elmondta, hogy szerinte mi volt a fontos a mai győzelmüknél.

Sztanyiszlav Csercseszov

Úgy gondolom, hogy a semmiből kapott gól hatott döntően a mai mérkőzésre, emellett az is gond volt, hogy a meccs elejétől kezdve lassúak voltunk, nem ezt beszéltük meg a találkozó előtt. Próbáltunk változtatni a helyzeten, de ha a helyzeteinket nem használjuk ki, akkor egy ilyen vereség lesz a vége. A szabadrúgásból szerzett találat végleg eldöntötte a meccset. Nem volt az igazi a játék, főleg az első félidőben voltunk nagyon lassúak, a szünetben ezt próbáltam elmagyarázni, hogyan kellene felállnunk a hátrányból. Hozzá kell tenni, hogy most érkeztek vissza hárman az Afrika-kupáról, innentől teljes kerettel tudunk dolgozni azon, hogy minél jobban összecsiszolódjunk, megismerjük egymást. Kevés gólt lőttünk az eddigi meccseken, de a helyzetek megvannak, jobban kell kihasználni őket. Megérdemelt a mai vereségünk. Nyugodt fejjel kell tovább mennünk. Azt nem láttam, hogy a szurkolók előbb elindultak haza.

Bognár György

Gratulálok a csapatomnak, nagyon jó meccset játszottunk, kivételes eredmény az Üllői úton a bajnokesélyes ellen nyerni. Fontos volt, hogy a védekezésünk a megszokottnál masszívabb volt, a gólokon kívül még három-négy ordító helyzetet kidolgoztunk. Az Üllői úton 7-8 helyzetet kialakítani komoly teljesítmény. Jobban figyeltünk a középpályás védekezésre, a Fradi jó csapat, jobb, mint a miénk, jobb képességű játékosokkal, gyorsabban is játsszák a focit. Időnként a letámadást is megcsináltuk, de kevésbé intenzíven, mint szoktuk, többször visszazártunk. A Stefi helyett a Nagy Ricsi játszott, a képességei alapján meg tudja oldani, a második félidőben a Haraszti Zsolt és a Szabó Bálint is jó ezen a poszton. Van merítésünk, nem egy játékos alkot egy csapatot. Az a feladatunk, hogy megoldjuk a Stefi nélkül, meg is fogjuk.