Szabics Imre szerint elmaradt egy büntető és egy kiállítás is.

Elégedett vagyok, erős volt az ellenfél. Jól kezdtünk, az első 10-20 perc úgy alakult, ahogy terveztük, onnantól nem lehetett kétség, mi lesz. Nem vagyok 100%-ig elégedett, mert meglehetett volna a negyedik vagy az ötödik találat is. A Kisvárda után ez a meccs is egy jelzés volt a többieknek a bajnokságban, hogy mire számíthatnak. Ma is bizonyítottuk, hogy jó úton járok, de idő kell az előrelépéshez, ez a negyedik meccs kapott gól nélkül, ez mindenképpen bíztató. A bajnokságban azzal javultunk, hogy a visszatámadásunk tempóját sokat gyakoroljuk az edzéseken. Az akarat is rendben van az utóbbi időben. A következő napok legnehezebb döntése az lesz, hogy ki végezze el a tizenegyeseket. Talán meg kell tanítsam, hogy kell ezt csinálni. Nem tetszik ez a trend, Ryan volt kijelölve. Jobb lett volna 4-5 góllal nyerni, erről is beszélni kell. Nagyon kemény ellenfél ellen játszunk majd csütörtökön, pontot akarunk szerezni, de nem lesz könnyű.

Peter Stöger

Gratulálok a Fradinak, szerettük volna borítani a papírformát, az első félidőben ezt meg is tettük, de elmaradt egy tizenegyes és egy kiállítás. A Fradi meglőtte a másodikat, onnantól könnyű dolga volt, ezt már nem tudtuk megoldani. Az, hogy nem 1-1-gyel mentünk a szünetre, az mindenkinek sokk volt, a Fradi pedig túl jó csapat ahhoz, hogy ezt az előnyt kiadja a kezéből. Az első félidőben mindkét csapat ugyanannyi hibát vétett, mi nem használtunk ki ezeket, a Fradi igen. Mi nem a bajnoki címről beszélünk, három éven belül akarunk egyszer bajnokok lenni, a különbség lecsökkentésén dolgozunk.