Bácsi Péter is tanácsokat adott a fiataloknak.

Az FTC évek óta elkötelezett a társadalmi felelősségvállalás iránt, klubunk számos magyarországi és európai projekthez csatlakozik készséggel a témában. Ennek egyik példája a Gondoskodás Európai Napja nevű kezdeményezés. A projekt célja az élsportolók felkészítése arra, hogy pályafutásuk után a civil életben is megállják a helyüket. Idén fiatal ferencvárosi sportolók vehetnek részt interaktív pályaorientációs előadásokon, workshopokon egy korábbi olimpiai bajnok irányításával, aki klubunk felkérésére már hosszú ideje áll kapcsolatban a kezdeményezéssel. Az FTC kétszeres világbajnok klasszisa, a korábbi birkózó Bácsi Péter jelenleg már sportvezetőként dolgozik, így az ő pályája remek példa a fiatalok előtt. Nem véletlen, hogy ő is meghívást kapott a workshop második állomására.

Fradi.hu