Fradista gólok: Kovács 3, Márton 3, Klujber 2

Beszámoló: Fradi.hu, MKSZ, NSO
Galéria: MKSZ
Teljes mérkőzés: MédiaKlikk

Golovin Vlagyimir

Az első félidőben némi önbizalomhiánnyal küzdöttünk, egymásra tologattuk a labdát, senki nem akarta elvállalni a helyzeteket. Az első félidőhöz képesti javulást az eredményezte elsősorban a második játékrészben, hogy kicsit hatékonyabb lett a védekezésünk, az első 15-18 percben nagyon keményen dolgoztunk, a vezetésnél már meg is nyugodtunk. Az utolsó 12 percet kicsit elkapkodtuk, a megnyugvásból következő hibákat nem észleltük eleinte igazi hibának, és amikor szorosabbá kezdett válni ismét a találkozó, elkezdtünk kapkodni. Az első mérkőzés vége felé szintén voltak olyan szituációk, amiből látszik, hogy meg kell tanulnunk becsülni a labdát és tudni kell, hogy mikor van vége a meccsnek. Ettől függetlenül örülök, hogy sikerült nyernünk, hasznos és nagyon tanulságos volt mindkét mérkőzés, most látjuk, hogy ebben a nem túl sok rendelkezésre álló időben mi mindenen kell javítanunk. A játékunk stabilizálása továbbra is kulcsfeladat.