Nahóczky Attila szerint jól szolgálta a Magyar Kupa meccs a felkészülésüket a következő bajnokikra.

Peter Stöger

Jó teljesítményt nyújtottunk, az első 20-25 percnek nem örültem annyira, mert ekkor még nem vittünk annyi erőt a játékba, amennyit kellett volna. Az első és a második gól megszerzése után könnyebb volt. Szerettük volna kiszolgálni a szurkolóinkat. Lépésről lépésre haladunk, és próbálunk egyre jobban szerepelni. Mindkettejüknek különleges ez a nap. Örülök Gera góljának, velünk edzett a nemzetközi szünet alatt, és meggyőzött, hogy most lehetőséget adjak neki. Myrto más helyzetben van, volt néhány balszerencsés pillanata az elmúlt 2-3 hétben, kellett ez az önbizalmának, megérdemelte a remek teljesítményét.

Nahóczky Attila

A realitás érvényesült, de a végeredményhez hozzájárult, hogy kezdő kapusunk a hajrá előtt megsérült, a végén pedig nagyon elkerülhető gólokat kaptunk. Célunk az NB III-ba jutás, a mai kupameccs pedig jól szolgálta a felkészülést a következő bajnokikra.