Negyed hétkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 4-1 Mezőkövesd
Gólok: Boli 2, Mak, Uzuni

Vége, teljesen megérdemelten nyertünk, szép gólokat lőve, szép volt fiúk! Jobbulást, Toki!

95′ GÓÓÓL!!!
Wingo bikázza előre, amire Boli rástartol, el is viszi a védő elöl majd átemeli Antalon, mestermunka! 4-1!

92′ Dininek kellett nagyot védenie egy fejes után.

85′ Nem is tudja folytatni a játékot Tokmac.

84′ Tokit rúgták le, ápolni kell.

79′ Csere: Kovacevic megy le, Haratin váltja.

66′ Ivószünet és csere: Toki és Wingo be, Mak és Endi le.

66′ GÓÓÓL!!!
Myrto állt a labda mögé és magabiztosan be is lőtte, 3-1!

66′ Kövesdi szöglet, de előtte VAR vizsgálat – Pintér az előbbiért tizenegyest ítél.

65′ Myrtót szép csele után buktatja a vendég védő, mehet tovább.

62′ Szép támadás végén Myrto lő, Antal véd.

61′ Csere: Loncar helyére Laidouni, Zubkov helyére Szánthó érkezik.

51′ Zubkov tör be szépen a tizenhatoson belülre, a beadására Uzuni picit késve érkezik.

46′ Folytatódik a meccs.

Szünet, nem játszunk jól, de három szép gólt szereztünk, ebből kettőt meg is adott Pintér. A hivatalos nézőszám: 5277.

48′ GÓÓÓL!!!
Egy hosszú indítást Zubkov vesz le, majd tökéletes labdát ad az érkező Maknak, aki kilövi a hosszút, 2-1!

46′ GÓÓÓL!!!
Zubkov és Botka játszik össze, majd Endi egy szép csellel leviszi az alapvonalig és erősen beküldi, Boli pedig a kapuba teszi középen, 1-1!

45′ Öt perc a ráadás.

42′ Csontos is besárgul.

36′ Boli lő fölé 20-ról.

31′ Uzuni fejeli el Antal elől a labdát, Boli pedig mellé kotorja közelről. A kövesdi kapust ápolni kell, csapattársával ütközött.

23′ Ivószünet.

19′ Uzuni kap sárga lapot.

18′ Antal kiejti a labdát, végül Mak lövi be, Pintér fúj, VAR vizsgálat, nem érvényes a gól.

15′ Zubkov szöglete volt veszélyes.

7′ Gól…
Az első vendég támadás után egy beadást Nagy fejel be a rövidről a kapufa segítségével.

1′ Kezdődik a meccs, a mieink zöld-fehérben, a vendégek sárgában.

17:13 A mai csapat: Dibusz – Botka, Blazic, Kovacevic, Csontos – Loncar, Somalia – Zubkov, Uzuni, Mak – Boli
Cserék: Bogdán, Tokmac, Haratin, Vécsei, Baturina, Wingo, Redzic, Szánthó, Gavrity, Laidouni