Hétkor kezdünk az Eden Arénában. Hajrá, Fradi!

Slavia Prága 1-0 Ferencváros

TOVÁBBMENTÜNK! HATALMASAT HARCOLT A CSAPAT, ÚJRA OTT VAGYUNK A BL-PLAYOFFBAN, SZÉP VOLT FIÚK!!!

95′ Hazai szöglet a legvégén, a kapus is feljön. Kivisszük és VÉGE!

95′ Sima lő mellé, veszélytelenül.

94′ Ryan is kap egy sárga lapot, ez már nevetséges.

93′ Bah lő fölé 17-ről.

90′ 5 perc a ráadás. GYERÜNK!

89′ A sérült Plavsity lő mellé 22-ről.

88′ Holes lövését blokkolja Kovacevic, szöglet.

85′ Kovacevic is sárga lapot kap.

84′ Civicet kiállítja Stieler egy becsúszás után második sárgával.

79′ Civicet megdobták, ő kap sárga lapot…

78′ Csere: Zubkov érkezett Botka helyére.

75′ Csere: Musa jön a gólszerző Masopust helyére.

74′ Kacsaraba lő mellé.

72′ Stanciu lő mellé egy rövid felszabadítás után.

71′ Csere: Zachariassen helyett Somalia érkezik.

68′ Laidouni remek labdája után Kacsaraba mellett nem tud elmenni Uzuni.

67′ Kuchta tör be látványosan, szerencsére tisztázunk.

67′ Csere: Mmaee jön Tokmac helyére, gyerünk Ryan!

65′ Csere: Traoré, Kuchta és Plavsity áll be Tecl, Hromada és Schrancz helyére.

63′ Ismét Dini véd.

62′ Stanciu lövését védi Dini.

60′ Sima fejel fölé, még fél óra és a ráadás van hátra.

58′ Uzuni kap sárga lapot, a tizenhatos sarkától 2 méterre jöhet a hazai csapat szabadrúgással, Stanciu lövését szögletre blokkolja a sorfal.

53′ Tecl elől tisztáz szögletre Kovacevic.

48′ Stanciu lő nagy helyzetben, blokkolunk.

46′ Csere: Samy helyén Kovacevic folytatja.

46′ Folytatódik a meccs.

Szünet, nem játszunk rosszul, sajnos Sima beállásával a hazaiak jóval erősebbek lettek támadásban. Gyerünk gyerekek! Hajrá Fradi!

45+3′ A szöglet után elépattanó labdát Civic tekeri Botka fejére, Endi fölé fejeli.

45+2′ Wingót ugratná ki Tokmac, szöglet lesz belőle.

45′ 3 perc a hosszabbítás.

40′ Wingót buktatja Dorley, sárga lap.

37′ Gól…
Sima futja le Endit a balszélen, majd visszapasszol az alapvonalról, ahol Masopust érkezik középen és a kapunkba teszi a labdát, 1-0.

33′ Botka blokkolja a hazaiak lövését.

33′ Zachariassen kap sárga lapot.

31′ Az első igazi hazai helyzet után szögletre gurul a labda.

25′ Stanciu lövi fölé a szabadrúgást.

24′ Haratin veszélyes helyen szabálytalankodik, sárga lapot is kap.

19′ Toki lép ki balkötőben, Kolár kispárgázza szögletre.

17′ Előbb Civic, majd Wingo beadását tisztázzák a hazaiak.

13′ Botka labdaszerzése után Toki lép be a tizenhatosra, de nem tud Uzuni elé tálalni.

12′ Olayinka helyére Sima érkezik, a nigériai válogatott megsérült.

7′ Egy távoli lövést kísér ki szemmel Dini.

4′ Egy beadás után Blazic tisztáz fejjel.

1′ Mi kezdjük a meccset, közel teltház van, a Slavia piros-fehérben, mi zöld-feketében.

18:41

2

1

(A képeket köszönjük Czövek Oszkárnak!)

17:53 A Slavia Prága így áll fel: Kolár – Bah, Holes, Kacsaraba, Dooley – Hromada, Stanciu – Masopust, Schrancz, Olayinka – Tecl
Cserék: Mandous (k), Fülöp (k), Ousou, Zima, Plavsity, Sima, Samek, Kuchta, Traoré, Lingr, Musa

17:52 A mai kezdőnk: Dibusz – Wingo, Botka, Blazic, S. Mmaee, Civic – Laidouni, Haratin – Zachariassen, Tokmac, Uzuni
Cserék: Bogdán, Varga, Csontos, Kovacevic, Loncar, Somalia, Vécsei, Mak, Zubkov, Boli, Baturina, R. Mmaee