Hétkor kezdünk Litvániában. Hajrá, Fradi!

Zalgiris Vilnius 1-3 Ferencváros
Gólok: R. Mmaee 2, Mak

Vége, megvan sorozatban harmadszor is az európai csoportkör és jöhet a Slavia! Gyenge első félidő után a másodikat már magabiztosan hoztuk. Két aggodalomra okot adó dolog van: Soma és Blazic sérülése. Szép volt fiúk, hajrá FRADI!

94′ GÓÓÓL!!!
Mak megy el a balszélen, majd az egész védelmet kicselezi és a kapuba lő, 3-1!

93′ Gól…
Dini kap egy kellemetlen lövést 17-ről, szögletre üti, abból Diaw szerzi meg a szépítő gólt egy erős fejessel.

92′ Sigér lövését fogja a kapus.

90′ 4 perc a hosszabbítás.

86′ Zubkov remek 20 méteres lövését tolja ki a kapus.

85′ Mak remek keresztlabdája után Zubkov két csel után lő, a kapus véd a rövid saroknál.

84′ Ryan 17-ről lő, 30 centivel mellé, nagy erővel, szép volt.

83′ Egy jobboldali beadásba Ryan csúsztatott volna bele, centikkel késett le.

80′ Csontos tisztáz, majd Zubkovot vágják arcon, mehet tovább…

77′ Csere: Blazic és Uzuni helyére Vécsei és Mak érkezett, Haratin ment hátra.

76′ Egy húszméteres lövést kísér ki Dini.

74′ Blazic kerül a földre.

72′ GÓÓÓL!!!
Uzuni indul meg jobboldalt egy gyors kontrában, ismét Ryan elé tálal, aki a kapus mellett elcselezve bepasszolja teremfocis módon a kapuba a labdát, 2-0!

70′ Zachariassen remekül tálal Ryan elé, aki a műfűvön megpattanó labdát fölé lövi 5 méterről.

69′ Csere: Zubkov jön Tokmac helyére.

68′ Előbb Sigér, majd Samy tisztáz egy-egy beadás után.

65′ Egy távoli lövést kell magához ölelnie Dininek.

63′ Sigér kap lapot lerántásért, balról jöhetnek szabaddal a hazaiak.

61′ Csere: Kis és Tadic jön Onazi és Sylvestr helyére.

58′ Ryan indul meg a balszélen, Tokihoz játszik, aki ezúttal túl önzetlen: lövés helyett passzolni próbált.

57′ Samy blokkol egy lövést, majd Videmont fejjel ismétel, mellé.

56′ Csere: Sigi érkezik majd a letámogatott középpályásunk helyére.

55′ Somaliát alighanem le kell cserélni.

53′ Somalia kerül a földre, a bíró továbbot int, de ápolni kell.

53′ Verbickas fejel a háló tetejére.

46′ De már folytatjuk is.

Kicsit csúszik a második félidő kezdése.

Félidő – roppant gyengén játszunk a szörnyű talajon, de az egyetlen valódi helyzetünket kihasználtuk. A hazaiak sokat próbálkoznak, de ziccerig nem jutottak.

45′ 1 perc a ráadás.

45′ Sylvestr csúsztat mellé egy balról érkező beadást.

43′ GÓÓÓL!!!
Itt a kontra, Uzuni szalad el a labdával, Diaw próbálja szerelni, de elesik, majd Myrto felbőrözi és az akciót követő Mmaeehez játszik, Ryan pedig eltekeri a kapus felett a hosszúba, 1-0! A legjobbkor!

39′ Újabb veszélyes hazai támadást kell szögletre tisztázni.

33′ Csontos is kap egyet, taktikai faultért.

32′ Onazi rúgja mellkason Uzunit, sárga.

27′ Diaw kap lapot taktikai faultért.

25′ Sylvestr 20 méteres lövését Dini öleli magához.

22′ Nagyon sok szögletet engedünk a hazaiaknak.

18′ Érezhetően sok gondot okoz a talaj.

16′ Soma adja el a labdát, majd javítja a saját hibáját.

14′ Tokmac vezeti a labdát egy kontránál, passz helyett azonban elgurít a kapu előtt.

9′ Mukoiliunas lövését öklözte ki Dini.

9′ Wingo tisztáz kétszer szögletre, majd Zachariassennek kell ugyanezt tennie.

2′ Fradi-szöglet, de nem jelent veszélyt.

1′ Elkezdődött a meccs, Onazi 17-ről lő fölé 17 méterrel.

18:58 A mieink zöld-feketében játszanak majd, a hazaiak zöld-fehérben, nem a legideálisabb párosítás.

17:57 A mai csapat: Dibusz – Wingo, Blazic, S. Mmaee, Csontos – Somalia, Haratin, Zachariassen – Uzuni, R. Mmaee, Tokmac
Cserék: Bogdán, Varga Á., Iyinbor, Sigér, Vécsei, Loncar, Szánthó, Mak, Zubkov, Baturina, Boli