Az NBI-es és NBII-es klubokhoz kölcsönadott játékosaink teljesítményét tekintettük át – Csonka András, Szánthó Regő és a soroksári légió góljait meg is nézheted.

A 21 éves Szánthó Regő 1854 percet töltött a pályán a ZTE NBI-es találkozóin, nagyrészt jobbszélsőként, ezeken 10 gólt szerzett és 4 gólpasszt adott. 37-szer lőtt kapura, ezek 54%-a kaput talált. Az xG-értékét (4.6) jelentősen túlteljesítette, köszönhetően a sok távoli bombának. 70%-kal passzolt, hosszú passzainak 55%-a, a beadásainak 41%-a volt pontos. Meccsenként 4.5 csellel próbálkozott, ezek 48%-a volt sikeres. Átlagosan 23 párharcot vállalt, ezek 39.4%-át nyerte meg. 23 lövést készített elő (1.12 / 90 perc, 0.09 átlagos xA).

A szintén 21 éves Csonka András 1461 percet kapott a Budafok bajnokijain. Mindössze 8 lövést vállalt, ezekből 1 gól lett. 86%-kal passzolt, hosszú labdáinak 52%-a volt pontos. Átlagosan 3 cselének 55%-a sikeres volt, meccsenként 26 párharcot vállalt, 53%-át megnyerte. Meccsenként 8.3 labdát vesztett, 9.4-et szerzett, 6.7 passzt lopott, ez a Budafokban remek teljesítmény. Összesen 7 lövést készített elő, egy gólpasszt adott.

A 32 éves Gróf Dávid 20 meccsen lépett pályára az NBII-es bajnok DVSC-ben, 20 meccsen 27 gólt kapott (xcG 24.53), 6-szor őrizte meg a kapuját a góltól, kétszer azonban 3, egyszer 4 találat terhelte a hálóját. 83 lövést kapott, ezekből 56-ot védett ki. 93.5%-kal passzolt, hosszú labdáinak 76%-a talált embert.

A 22 esztendős Varga Ádám 25-ször védte a Soroksár kapuját, 114 lövésből 24 gólt kapott (28.32 xcG). 90 védése volt, 60-szor jött ki a kapujából. 88.3%-kal passzolt. Hosszú labdáinak 66%-a, rövid átadásainak 98%-a volt pontos.

A 32 éves Szécsi Gergő 5-ször védett a Soroksárban, 39 lövésből 6 gólt kapott (11.49-es xcG). 17-szer jött ki, rövid passzainak 99, hosszú labdáinak 67%-a volt pontos.

A 22 éves Derekas Zoltán alapember volt a Soroksárban, 5 gólt szerzett (7.24 xG), 4 gólpasszt adott védekezőközéppályásként 2609 perc alatt. 83%-kal passzolt, átlagosan 23 párharc 49%-át nyerte meg. 11 labdát vesztett, 8.6-ot szerzett, 4.1 passzt lopott.

A 23 éves Csernik Kornél 4 gólt szerzett (6.58 xG) és 5 gólpasszt adott 2397 perc alatt. Jobb- és balszélsőként, támadóközéppályásként és jobbhátvédként is pályára lépett. 79%-kal passzolt, átlagosan 26 párharc 47%-át nyerte meg, beadásainak 44%-a volt pontos. 42 lövést készített elő (5.82 xA).

A 22 éves Takács Zsombor 15 meccsen lépett pályára a Soroksárban, 14-szer kezdett, jobb oldali belső védőként. Passzainak 86%-a volt sikeres, átlagosan 18.7 párharcának 57%-át nyerte meg. Meccsenként 7 labdát vesztett, 10.8-at szerzett, 6 passzt lopott.

A 19 éves Bene Marcell 16-szor lépett pályára és 2-szer csereként a Soroksárban. Mindannyiszor jobbhátvédet játszott, 79%-ot passzolt, átlagosan 30 párharcának 50.2%-át nyerte meg. 9.2 labdát vesztett, 9.5-öt szerzett, 5.4 passzt lopott.

A 19 éves Csontos Dominik februárban került a Soroksárba, azóta 12-szer lépett pályára (11-szer végig a pályán volt), nagyrészt belső védőként (714 perc), kisebb részt balhátvédként (331 perc). A rendkívül gólgazdag Soroksár – Budaörsön (5-4) 1 gólt és 1 gólpasszt jegyzett. 83%-kal passzolt, átlagosan 16.7 párharcának 59%-át nyerte meg. 8.9 labdát vesztett, 9.8-at szerzett, 6.2 passzt lopott.

A 20 éves Tóth Dominik 18-szor lépett pályára, kezdőként azonban csak háromszor. Szélsőként játszott, 71%-kal passzolt, átlagosan 27 párharcának 40%-át nyerte meg.

A 22 éves Szerető Krisztofer 1695 percet kapott a Soroksárban, jobb és balszélsőként, támadóközéppályásként. 2 gólt szerzett (2.82 xG), 2 gólpasszt adott. 76%-kal passzolt, átlagosan 10 cselének 43%-a volt sikeres, 30 párharcának 42%-a.

A 20 éves Ammar Ramadan 901 percet kapott, szélsőként, támadóközéppályásként. 2 gólt szerzett (3.26 xG), 3 gólpasszt adott. 81%-kal passzolt, 9.2 cselének 66%-a volt sikeres (!). Átlagosan 32 párharcának 47%-át nyerte meg.

A 20 éves Vida Kristóf 1 meccsen lépett pályára, balhátvédet játszott a Dorog ellen (2-0). 27 passzából 19 volt jó, 17 párharcból csak 4-et nyert. 3 labdát vesztett, 5-öt szerzett, 6 passzt lopott.

A 19 esztendős Bánki Márton a télen került Kaposvárra, ahol 216 percet védett, ezalatt 12 lövést (3.93 xG) és 6 gólt kapott.