Pintér Attila szerint az első félidőben kislányok játszottak kövesdi mezben.

Jó volt, hogy nézők előtt játszhattunk, ez motiválta a srácokat és remek, hogy a győzelem édesebbé tette a meccsvégi ünnepet. Nem érdekel a pontrekord, nem is tudtam róla, meccseket jöttem ide nyerni, nem rekordokat dönteni. Mindenki keményen dolgozott, megérdemeltük a győzelmet. A bekapott gól után is mentünk, mindenkit dicséret illet.

Szergej Rebrov

Jó meccs volt, mindkét oldalon voltak helyzetek. Az első félidőben kislányok játszottak kövesdi mezben, a második félidőben férfiak. Nem szoktam egy játékost a földbe döngölni, de egy profi labdarúgónak azonban fel kell mérnie a helyzetet és el kell takarítani veszélyes helyzetben a labdát. Szappanost megzavarta a hazai szurkolók skandálása, emiatt meg akarta mutatni, hogy mit tud. Felszabadult játékot kértem a szünetben és a cserék is bejöttek. 13-14 emberrel nehéz bent maradni az NBI-ben.