Megvan Csizmadia Csaba utódja a Promontor utcában.
Csizmadia Csaba távozását követően klubunk vezetősége arról döntött, hogy a mostani szezonból hátralevő két mérkőzésen Pacsi Bálint irányítja NB I-es csapatunkat megbízott vezetőedzőként. Pacsi Bálint munkáját a jelenlegi szakmai stáb tagjai, köztük Suth Balázs pályaedző, Nagy Gábor kapusedző és Balogh Barna erőnléti edző segítik.
„A mostani nehéz helyzetben is megtiszteltetésnek tartom, hogy egy ilyen nagy múltú klub megbízott vezetőedzője lehetek. Az elmúlt négy hétben, amióta Budafokon dolgozom, láttam, hogy milyen erőfeszítéseket tett Csizmadia Csaba, a szakmai stáb, illetve az egész csapat azért, hogy sikeresek legyünk. Az elmúlt időszak eredményei, történései mindannyiunkat megviseltek, de talpra kell állnunk, mert a becsületünkért játszunk a hátralévő két bajnoki fordulóban. Vasárnap, a Honvéd ellen már bizonyíthatjuk, hogy sokkal többre vagyunk képesek annál, amit a legutóbbi mérkőzéseken mutattunk” – nyilatkozta Pacsi Bálint.





