Ötkor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi!

Kisvárda FC 0-0 Ferencváros

Vége. Semmit sem mutattunk a lelkes Kisvárda ellen, így egyelőre nem vagyunk bajnokok.

92′ Hazai szöglet
Kifejeljük.

92′ Hazai csere: Kovácsréti – Bumba.

90′ Kettő perc a ráadás.

90′ Sárga lap
Karabelyov rántotta vissza Tokmacot.

88′ Szöglet
Somalia lövését blokkolták. Cserélünk: Vécsei váltja Somaliat – így a kapitányi karszalag Blazicra kerül. Isael tekeri be a labdát, szabadrúgás kifelé…

82′ Lövés (?)
Tokmac tekeri rá tizenhatról, lehet inkább passzolni akart, épphogy elgurul a kapusig.

73′ Hármascsere: Civic, Isael és Mak váltja a Heister – Uzuni – Zubkov hármast.

73′ Most Dombó véd
Tokmac adott nagy labdát Heisternek, Marcel beadás helyett kapura tette éles szögből, hátha meglepi a kapust, nem sikerült.

71′ Bogdán!
Karabelyov húszról leadott, jobb alsóba tartó lövését védte vetődve.

66′ Kettős csere a hazaiaknál: Camaj és Zlicic le, Sassa és Viana be.

52′ Gólt szerez a Kisvárda
De nem adja meg Pintér – Tokmac szabálytalansága után adták be a labdát a hazaiak, Bogdán nem tudta lehúzni a labdát, amit aztán Jelena a kapuba lőtt. De utána szólt a síp, végül Cirkovic sárga lapot is kapott. Hogy mi történhetett, azt csak a játékvezetők tudják, úgy tűnt, hogy nem történt semmi…

49′ Végre valami
Tokmac húzta meg a tizenhatoson belül, majd beadott (vagy lőtt…), sajnos mindenki lemaradt róla középen és a hosszún.

47′ Szöglet
Zubkov kicsiben végezte el, utána Wingo adott be, kifejelték a hazaiak.

46′ Folytatódik a mérkőzés
A szünetben cseréltünk is: Tokmac állt be Sigér helyére.

Félidő, nem sikerült helyzetet kialakítanunk, míg a Kisvárda lelkesen játszik és több lövésig is eljutottak, amiket Bogdán magabiztosan hatástalanított. Ennél jóval többet kell tennünk a második félidőben, ha be akarjuk biztosítani a bajnoki címünket.

45′ Hazai szöglet
Camaj bombáját Blazic fejjel tisztázta. A sarokrúgás után kirúgásra fejelik a labdát a várdaiak.

43′ Cserél a Kisvárda
Himicset le is kapja Supka Attila, a helyére Jelena áll be.

41′ Himics rúgta fel Somaliát
Itt bizony elmaradt egy sárga lap, ami pirossá vált volna… A szabadrúgást Zubkov tekeri a tizenhatoson belülre, Blazic fejelte meg, nem jelentett veszélyt.

39′ Kisvárdai lövés
Sigér veszít labdát, Melnyik indul meg és vezeti rá a védelemre, majd lő is, Bogdán vetődve véd.

36′ Sárga lap
Himics kapta, miután rátartott Blazic lábára.

31′ Szabadrúgás az alapvonalról
Boli harcolt meg egy labdáért. Zubkov gurítja le lövésre, Sigér bombáz, a blokkba, amiből egyből kontra indul, de lefutjuk az induló Camajt.

28′ Szöglet
Sigér lőtt távolról, Cirkovicon pattant meg. A sarokrúgás után Wingo lőtt kapásból, fölé.

27′ Ismét veszélyeztet a Kisvárda
Flipperezés volt a tizenhatosunkon belül, végül Hej lőtte rá, Blazic blokkolta a labdát, amit aztán Bogdán ölelt magához.

25′ Eltelt az első félidő fele. Igazi helyzetünk egyelőre nem volt.

21′ Camajnak nagy az önbizalma
Majd’ a félpályáról próbálta bevenni a kapunkat, nem sikerült neki.

16′ Bogdán megint hárít egy lövést
Melnyik küldte rá harmincról a labdát, nem okozott gondot Ádámnak.

10′ Szöglettel jöhetünk
Uzuni labdáját Dombó húzza le.

5′ Újabb kisvárdai lövés
Ezúttal távolabbról, Camaj tekeri rá, Bogdán ezt is hárítja.

3′ Bumba lő
Boogdán véd.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
A pirosban pályára lépő hazaiak indították útjára a labdát, mi a zöld-fekete mezünkben játszunk.

16:48 Bodgán Ádám először léphet pályára az NBI-ben.

16:44 A mai csapat: Bogdán – Wingo, Dvali, Blazic, Heister – Somalia, Sigér, Laidouni – Zubkov, Boli, Uzuni
Cserék: Kovács, Mmaee, Lovrencsics, Tokmac, Haratin, Civic, Vécsei, Mak, Botka, Baturina, Gera, Isael