Ötkor kezdünk a Promontor utcában. Hajrá, Fradi!

Budafoki MTE 0-4 Ferencváros
Gólok: Boli, Karaisvili, Sigér, Uzuni

18:47 Vége, a második félidőben szerzett gól után jött a kiállítás is, utána teljesen felborult a pálya és jöttek a gólok is. Egy lépésre a bajnoki cím!

90′ GÓÓÓL!!!
Szétesett a Budafok, most Haratin emelte be a labdát a tizenhatoson belülre, ahol Karaisvili érkezett és a kapuba fejelt, 4-0!

88′ GÓÓÓL!!!
Karaisvili szöglete után Sigér ollózik a hosszúba, Bese mozdulni sem tudott, 3-0!

84′ Baturina…
Roko kap príma labdát, Bese mellett elgurítja, de sajnos a kapu mellett is, nagy ziccer volt.

80′ Csere: Wingo váltja Lovrencsicset.

76′ Helyzet
Baturina passza után Karaisvili lő a rövid alsóra, alig mellé, az oldalhálóba.

73′ Haratin!
Igor lő egy erőteljeset, Bese szögletre hárítja, Isael tekerését hatástalanítják.

70′ Ismét csere: Baturina – Boli, Karaisvili – Uzuni.

65′ Csere a hazai oldalon: Lőrinczy helyére Takács áll be.

65′ Újabb hazai szöglet
Szabadrúgás kifelé.

64′ Csere: Sigér és Isael váltja Makot és Tokmacot.

63′ Hazai szöglet
Könnyedén tisztázzuk.

61′ GÓÓÓL!!!
Lovrencsics beadása egy védőről pattan kapura, amit Bese még véd, a kipattanót viszont Boli bepofozza, 2-0!

60′ Cserél a Budafok: Kulcsár – Iharos.

56′ Kis kakaskodás
Miután Civicet lövik hasba. Haratin vagy Tokmac és egy hazai is sárga lapot kap végül. Aki Huszti, neki pedig a második ez, így a piros lap is villan.

54′ GÓÓÓL!!!
Tizenegyes! – Uzuni lövése Huszti kezéről pattan le, aki sárga lapot is kap. Myrto a végrehajtó, be is lövi, 1-0!

53′ Szöglet
Uzuni a labda mögött, ezt is könnyedén tisztázzák a hazaiak.

47′ Ápolás
A hazai játékos lépett rosszul, a bokája fordult ki talán.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Félidő, meddő mezőnyfölény.

42′ Majdnem ott a gól
Uzuni labdájával Boli indul meg, Bese mellett is eltekeri, alig mellé.

40′ Újabb szöglet
Mak adja be, Laidouni nagyot ordít, szabadrúgás kifelé.

34′ Szöglet
Uzuni tekeri a rövidre, tisztáznak a budafokiak.

31′ Lövésre lövés
Tokmac próbálkozik középről, a nem túl erős lövés Bese kezében köt ki.

30′ Hazai lövés
Botka labdavesztése után négyen hozzák a védelmünkre a labdát, végül Lőrinczy lő a balszélről, mellé.

25′ Nagy védés
Mak szabadrúgását Haratin fejeli le, majd Uzuni lő, Bese bravúrral hárít.

19′ Szép támadás
Tokmac és Uzuni játszott össze, végül Myrto lőtt, Bese védett szögletre. A sarokrúgásból nem alakult ki veszély.

17′ Most mi próbálkoztunk
Boli lőtt volna tizenhatról, de eltörte a labdát.

14′ Hazai lövés
Kovács adta le éles szögből, Dibusz ütötte ki.

11′ Szöglet
Mak szabadrúgása után jövünk a sarokból, majd még egyszer. Azt is Mak küldi be, a kipattanót Civic lőtte rá, eléggé célt tévesztett.

4′ Most mi próbálkoztunk
Civic tekeréséről Tokmac marad le.

1′ Egyből egy budafoki támadás
A lapos beadást Dibusz öleli magához.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
A hazaiak indítják útjára a labdát, akik piros-feketében léptek pályára, mi zöld-fehér keresztcsíkos mezünkben játszunk.

17:00 Gyászzünet
Egy budafoki szurkolóra, “Melák”-ra emlékeznek, aki a BMTE mellett a Fradit is szerette. Nyugodjék békében!

16:49 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Botka, Civic – Haratin, Laidouni – Uzuni, Tokmac, Mak – Boli
Cserék: Bogdán, Wingo, Dvali, Heister, Vécsei, Sigér, Somalia, Karaisvili, Isael, Baturina