Ötkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 5-2 Paksi FC
Gólok: Baturina, Boli, Laidouni, Mak, Uzuni

Vége, mindkét félidőt egy-egy vitatható büntető nyitotta, ami megadta az “alaphangot”, az viszont nem volt kérdés, hogy mi nyerjük a mérkőzést, ami élvezhető is volt, miután a Paks is hozta a szezonban megszokott stílusát, nem parkolták be a buszt.

90′ Három perc a ráadás.

88′ GÓÓÓL!!!
Laidouni indult meg, majd lepasszolta Baturinának, aki tizenhatról a bal alsóba lőtt, 5-2!

87′ Gól…
Bognár ível Szendreinek, akit Heister nem tud leszerelni, így lövés is lesz belőle, a hosszú alsóba, 4-2.

85′ Csere: Heister – Civic.

81′ Csere: Gera áll be Uzuni helyére.

78′ Cserélünk: Baturina és Sigér be, Boli és Tokmac le.

75′ GÓÓÓL!!!
Boli megy át két paksi védőn, majd Rácz mellett is ellövi a hosszúba, 4-1!

75′ Még egy csere a vendégeknél: Gévayt Szendrei váltja.

72′ Mmaee marad lent
Ápolni kell védőnket.

71′ Dibusz védés
Nagy próbálkozott megint, de a cselezésben elfáradt, mert a lövés épphogy elgurult Dénesig.

68′ Dibusz!
Nagy küldi rá 35-40 méterről, Dénes a levegőben úszva kiszedi a bal felső sarokba tartó labdát.

63′ Cserél a Paks: Kulcsár és Nagy be, Hahn és Sajbán le.

62′ GÓÓÓL!!!
Labdaszerzés után Bolihoz játszunk, aki észreveszi, hogy Mak üresen áll a tizenhatoson belül, passzol is, szélsőnk pedig a hosszúba lő, 3-1!

58′ Nyomunk
Előbb Mak és Laidouni próbálkozott, de csak a blokkot találják el, majd Uzunit ugratjuk ki, akinek a beadására Boli érkezik és a kapufát találja el a labdával és magával is – de már les, Myrtónál.

57′ Szabadrúgás
Mak tekeri be jól a labdát, de mindenki elvéti.

56′ Sárga lap
Gévay kapta, miután Tokmacot rúgta meg – nem az első ilyen szabálytalansága.

52′ Próbálkozik a Paks
Szabadrúgás, beadás, bedobás, végül Dibusz szedi össze a labdát.

49′ GÓÓÓL!!!
Uzuni magabiztosan értékesíti a büntetőt, 2-1!

47′ Tizenegyes
Boli nagy helyzete után felpörög a labda, majd Karakó fúj, kb., mint az első félidőben.

46′ Folytatódik a mérkőzés.

Cserélünk a szünetben: Zubkovot Mak váltja. A Paks is változtat: Ádám Martin – Szabó Bálint.

Félidő, Karakó rögtön az első percben egy kamutizivel engesztelte az ötmeccses eltiltását töltő Kaszinós Gyurit, utána felpörgettük egyből a játékot, végig domináltunk, az egyenlítés is meglett, a vezetéshez viszont javítani kell a helyzetkihasználáson a folytatásban.

45′ Újabb szöglet
A nyolcadik, ami után jöhet a kilencedik is – a ráadás egy perc. Uzuni labdáját kifejelik.

44′ Zubkov…
Civic kiváló hosszú labdájával Alex mehet, kicselezi Ráczot is, Szabó sarokkal teszi szögletre a lövését. A sarokrúgásból nem lesz veszély.

43′ Sárga lap
Szabó Bálint kapja, miután felrúgta Somaliát, hogy ne kontrázhassunk.

42′ Lesgól
Civic remek labdáját Zubkov fejeli a kapuba, sajnos érvénytelen.

39′ Nagy paksi helyzet
Bognár tekert be egy szabadrúgást, Szabó közelről teszi fölé.

35′ Mi maradt ki…
Zubkov pazar labdával indítja Uzunit, Myrto kihagyhatatlan helyzetbe hozza Tokmacot, aki kihagyja…

34′ Paksi csere: Lorentz helyére Bertus áll be.

31′ Szabadrúgás
Egy hosszú labdáért Boli harcolt jól, veszélyes helyről jöhetünk. Zubkov a rövidre tekeri, nem sokat tévedett.

30′ Vendég szöglet
Bognár tekeri be, Gévay Laidounit rúgja telibe, szabadrúgás kifelé.

29′ Boli!
Gyors bedobás után Franck fordul rá a kapura tizenhatról, mellé megy a lövés.

27′ Megint szöglet
Zubkov beadását fejelik ki, Uzuniét is, majd Civic ad be, az is szöglet. Utána ismét Eldar küldi be a labdát, Boli óriási helyzetbe kerül, majdnem gólt lő, de lest is jelez a határbíró.

23′ GÓÓÓL!!!
A szögletet kicsiben végzi el Zubkov és Uzuni, a beadást utána Laidouni védhetetlenül fejel a hálóba, 1-1!

22′ Lovrencsics!
Nagy löketet küld rá messziről, Rácz kitolja.

19′ Újabb szöglet
Bolit kerestük hosszú labdával, kifejelik a védők, Uzuni kétszer is beadhat, Rácz mindkétszer közbeavatkozik.

15′ Szöglet
Gyors akció végén Civic beadása Vágiról pattan sarokrúgásra. Uzuni tekeri be, aztán flipperezés, végül felszabadul a vendégek tizenhatosa.

13′ Szabadrúgás
Gévay rúgta fel csúnyát Laidounit, lap nincs… Középről, olyan 25-ről jöhetünk. Zubkov a labda mögött, ráküldi, fölé.

7′ Játékvezetői labdával folytatódik a meccs
Mert előtte gyorsan elvégeztük a szögletet és Rácz ápolása miatt meg kellett állítani a játékot.

6′ Újabb nagy helyzet
Uzuni remek labdáját Tokmac éri el és rúgja rá, Rácz nagyot véd mellel, szöglet és ápolás.

5′ Majdnem egyenlítettünk
Előbb Civic adott be veszélyesen, amiről Boli lemaradt, utána Lovrencsics mentette még meg a labdát, majd egy csel után ő is beadott, Uzuni fejesét Rácz védte.

1′ Gól…
Lovrencsics – Sajbán párharc után tizenegyest ítél Karakó. Hahn magabiztosan értékesíti a büntetőt.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
Mi indítjuk útjára a labdát.

17:00 Mindjárt kezdődik a meccs, a vendégek fehérben, mi keresztcsíkosban lépünk pályára.

16:26 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Mmaee, Civic – Somalia, Laidouni – Zubkov, Tokmac, Uzuni – Boli
Cserék: Bogdán, Dvali, Heister, Sigér, Vécsei, Gera, Mak, Skvarka, Baturina

12:09 3, 2, 1… Fradi!
A Diósgyőr elleni bajnoki online meccsfüzetét ide kattintva tudod böngészni.