Justin Hodgman vezérletével behúztuk a negyedik győzelmünket a MAC ellen és már ellenfélre várunk.

Férfi jégkorong, Erste Liga, rájátszás, negyeddöntő, 5. mérkőzés
Ferencváros 4-2
Harmadok: 1-1, 1-0, 2-1
Gólok: Hodgman (+1, Somogyi), Hodgman (Karmeniemi, Somogyi), Tóth Gergely (Hegyi, Nagy), Hodgman (EN, Versteeg)

Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc végeredménye: 4-1 az FTC javára. Az elődöntőben rajtunk kívül ott van még a Sporclub Csíkszereda és a DEAC, előbbi a Gyergyót, utóbbi a Dózsát ejtette ki 4-1-gyel. A Brassó – Vasas párharc jelenlegi állása 3-2. Ha a Brassó jut tovább, akkor a Csíkszeredával, ha a Vasas jut tovább, akkor pedig az angyalföldiekkel elődöntőzünk.

Beszámoló: Fradi.hu

Arany (Nagy K.)
Ellerby, Hegyi – Nagy G., Somogyi, Tóth A.
Tóth Gergely, Versteeg – Kulmala, Németh, Pavuk
Bán, Kärmeniemi – Hodgman, Kóger, Tóth R.
Hajós, Sági – Farkas, Roczanov, Tóth Gergő

Nagy Gergő és Fodor Szabolcs a FradiMédiának:

Fodor Szabolcs sajtótájékoztatója:

Fodor Szabolcs

A vírushelyzet miatt döntöttünk úgy, hogy nem utazgatunk, de a döntés pillanatában tudtuk, erős riválisunk lesz. Ezek a meccsek felkészítettek a következő fordulóra, jobb Fradi szerepel majd az elődöntőben.