Michael Boris köszönetet mondott a Fradinak.

Szergej Rebrov

Az egyik, ha nem a legjobb első félidőt játszottuk, amióta a Ferencvárost vezetem, nagyon intenzívek voltunk, lőttünk két gólt, akár többet is szerezhettünk volna. Sajnos ez néha megtörténik, megkapod az elsőt, aztán a másodikat is és a játékosok elveszítik az önbizalmukat. De utána igyekeztek megmenteni a meccset, büntetőt harcoltak ki, amivel nyerhettünk volna. Tizenöt pont az előnyünk, nem egyszerű 100%-on pörögni, fenntartani a motivációt. Ez az előny egy mentség is lehet a játékosok számára, amikor hibáznak, ez a probléma, ha nem lenne, akkor nem lenne mentségük rá. Természetesen nem számítottunk arra, hogy ez lesz a második félidőben, elmondtam, hogy nincs még vége a meccsnek és tetszik a játék, ahogy láttam, ők is élvezték. Aztán jött egy hiba, amitől mindenki önbizalmát vesztette. Az MTK pedig jól találta meg, mikor kell nyomnia, meg is szerezte a második gólt. Myrto volt kijelölve a büntetőre a mérkőzés előtt, de már nem volt a pályán, a játékosok egymás között döntötték el, ki vállalja, ki magabiztosabb. Nem tudom azt mondani, hogy közelebb voltunk a győzelemhez, mert az MTK jól játszott az utolsó negyedórában, kiváló kontrákat vezettek, helyzeteket alakítottak ki. Az első félidőben jobbak voltunk, de nem 45, hanem 90 percig kell játszanunk. Beszélgetnünk kell a játékosokkal, az idén a Bajnokok Ligájában is játszottunk, a szurkolók is többet várnak tőlünk, a második meccs, amikor 2-0 után veszítünk pontokat. Örülök, hogy Varga Rolinak jól megy, jól teljesít, vezeti a csapatát.

Michael Boris

Köszönetet mondhatunk a Fradinak, hogy nem végzett ki minket az első negyedórában, négy-öt gólt lőhettek volna. De pozitív ember vagyok, így mentem az öltözőbe, nem kiabáltam, higgyék el, normális beszélgetés volt. Elmondtam, ha nem nyerünk párharcokat, akkor még a Tállya ellen sem nyerünk, nemhogy a Fradi ellen, amikor nagyon jó teljesítmény kell. Persze ott van, hogy fáradtak vagyunk, sok meccset játszottunk zsinórban, a Fradi pedig úgy vadászott ránk, mint a nyulakra. De aztán mondtam, hogy mi volt a terv, hogyan akarjuk lezárni a széleket, hogyan szerezzünk labdát. A második félidőben, igaz, hogy rögzített szituációkból, de kiegyenlítettünk. Azonban ne felejtsük el, hogy a végén volt két-három helyzetünk, ott voltunk, mentünk, ahogy szeretem. Örülünk, hogy pontot szereztünk. De így nem fog menni, mert látjuk, hogy lent is nyernek a csapatok, a Budafok, a Honvéd.