Ötkor kezdünk Miskolcon. Hajrá, Fradi!

Diósgyőri VTK 1-3 Ferencváros
Gólok: Baturina, Uzuni, Zubkov

Vége, könnyedén hoztuk a kötelezőt a Diósgyőr otthonában, jöhet a Dinamo Kijev elleni BL-meccs az Európa Ligáért!

90′ 2 perc a ráadás.

90′ Most Botka tűnik el egy Bolival való kényszerítője után, Andó-Szabó szerint ez sem tizenegyes.

88′ A két remek cselt bemutató Makot ökleli fel Hegedűs, ez Andó-Szabó szerint nem tizenegyes…

87′ Uzuni kap sárga lapot egy hátrapasszért…

82′ Csere: Baturina helyére Skvarka érkezik, utána a szögletet követően Somalia lő kapufát…

82′ Remek Vécsei – Botka – Uzuni – Baturina támadás végén Roko lőhet 7-ről, a blokkról szögletre pattan.

71′ Kovacevic alszik el, Grozav így egyedül mehet Dibusz kapujára, fölé emel.

70′ Csere: Botka Heister, Vécsei pedig Laidouni helyére jön.

68′ Uzuni lő Boli passza után, ez nem okoz gondot Antalnak.

65′ GÓÓÓL!!!
Mak játszik Laidounihoz, aki rávezeti a védelemre a labdát, majd szépen a diósgyőriek mögé emeli a labdát, amire Uzuni érkezik és ellövi a hosszúba, 3-1!

64′ Csere: Zubkov és Haratin megy le, Somalia és Uzuni jön be.

63′ Frimpong követett el taktikai faultot a kezdőkörben, sárga lap a jutalma.

62′ Hatalmas helyzet maradt ki, Laidouni ugratta ki Bolit, aki nem tudta elpörgetni a labdát Antal mellett, a diósgyőri kapus nem sokkal később Mak és Zubkov lövésénél is nagy védést mutat be.

57′ Bolit buktatják 19 méterre a kaputól. Zubkov lövi fölé a szabadrúgást.

54′ Lovrencsics kap sárga lapot.

53′ Hasani emel Dibusz kezébe.

51′ Heister beadását Antal tolja ki szögletre.

49′ Baturina ugratja ki Bolit, Franck mellé lő kiszorított helyzetből.

48′ A tizenegyes után most egy kiállítás marad el, Laidounit talpalja le nagyon csúnyán Sesztakov, csak sárga lapot kap.

46′ Csere nélkül folytatódik a találkozó.

Félidő, megérdemelten vezetünk a DVTK és a bíró ellen, azonban néhányan (itt elsősorban Heisterre és Laidounira gondolhatunk) nem hozzák az elmúlt hetek remek formáját egyelőre.

40′ Zubkov 25 méteres lövése nem okoz gondot Antalnak.

30′ Hasani emel Dini kezébe 18-ról.

25′ Haratin kap sárga lapot.

19′ GÓÓÓL!!!
Zubkov indul be az üres területre, Mak csodás passzt ad neki, Alex pedig átemeli Antalt, 2-1!

17′ Boli harcol ki szögletet, Frimpong próbálja rátenni, nem jön össze.

14′ Gól…
Haratin ellen fúj tizenegyest Andó-Szabó egy perccel azután, hogy Dini hatalmasat véd Rui Pedro ziccerénél. A büntető kamu volt, Rui Pedro rálépett Haratin lábára és dobta magát. Majd be is lövi a büntetőt, 1-1.

13′ Zubkov 23-ról lő kapura szabadot, Antal szögletre tolja.

8′ Frimpong szabálytalansága után 17-18-ról lőhet szabadot a hazai csapat, Hasani próbálkozását blokkolja a sorfal.

6′ GÓÓÓL!!!
Fantasztikus támadás, Haratin nagy keresztlabdájával Mak mehet a szélen, a hibátlan beadására pedig Baturina érkezik és 1-0!

2′ Mak beadását blokkolják, szöglet.

1′ Elkezdődött a találkozó.

16:58 A mieink zöld-fehér, a hazaiak piros-fehér csíkosban játszanak majd.

16:44 Így állunk fel: Dibusz – Lovrencsics, Frimpong, Kovacevic, Heister – Zubkov, Haratin, Laidouni, Mak – Boli, Baturina
Cserék: Bogdán, Botka, Dvali, Csontos, Sigér, Vécsei, Somalia, Skvarka, Isael, Uzuni, Varga, Tokmac

A mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport+, amelyet a Médiaklikken keresztül online is követhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.