Az elmúlt időkben megszokottnál jóval gyengébb eredményeket hozott a már megszokottan csonka hétvége: egy iksz, két vereség.

U17
DVSC-Ferencváros 4-1 (2-0)
G.: Hegedűs (6., 63.), Lénárt (16.), Lázók, ill. Birkás (75.)

Mergl – Szűcs J., Takács Á., Dragoner, Ulrich (Birkás, 69.), Horváth M. (Végh, 69.), Lisztes, Kecskeméti (Nemes, 65.), Csabafi (Ördög, 90.), Szabó D. (Zsélyi, 69.), Kaján
E.: Lucsánszky Tamás

A szombati találkozón – amelyet streamen végigkövethettünk – jobb volt a hazai csapat, a legemlékezetesebb pillanat azonban Krajcsovicz Zsolt játékvezető óriási hibája után következett: a már NBIII-ban is bemutatkozott, 16 éves Mergl Szabolcs egy ütközés után sérülten feküdt a földön, a spori pedig engedte tovább a játékot, ebből született a második hazai gól.

U16
DVSC-Ferencváros 3-2 (0-2)
G.: Kokovai (62., 92.), Szakács (11-es, 79.), ill. Manner (41.), Berényi (56.)

Tóth Z. – Lukács, Palaga, Farkas (Bognár, 90.), Manner (Benkő B., 87.), Gágyor, Almássy, Balogh (Tóth, 69.), Berényi, Kruppa, Tomasek
E.: Korolovszky Gábor

Az utolsó pillanatokban elszenvedett vereség azért is igen fájó, mert az 56. percben még mi mentünk kettővel. A vereség után maradtunk a harmadik helyen.

U15
Győr-Ferencváros 0-0

Ulviczki – Ujhelyi, Komáromi (Lakatos Cs., 41.), Szokoli, Pfeiffer, Vitályos, Nimsz (Szokai, 75.), Kristóf (Madarász, 65.), Varga Z. (Szulimán, 61.), Hajdu B. (Godena, 41.), Miskolczi
E.: Székely Tibor

A csapat a nyolcadik a döntetlen után, vesztett pontok tekintetében a hatodik a tizenhat csapatos baajnokságban, ahol majd minden csapat 3-5 meccsel kevesebbet játszott eddig a kelleténél.