Juventus FC 2-1 Ferencváros
Gól: Uzuni

Vége, a csodálatos Ferencváros remek teljesítményt nyújtott a mai napon, sajnos a hosszabbításban elúszott a pontszerzés.

90+1′ Gól…
Cuadrado megy el a jobbszélen, beadását Morata fejeli rá, Dini lába közt valahogy becsorog, 1-2…

90′ 4 perc a ráadás.

82′ Betancourt lő 17-ről, Dini kitolja, szöglet.

79′ Isael lő, bedobás.

77′ Morata kissé kisodródott helyzetből kapufát lő, Dini jól zárta a szöget.

75′ Újabb cserék: Laidouni és Botka Sigér és Lovrencsics helyére jön.

70′ Csere: Zubkov és Tokmac helyére Isael és Boli érkezik.

69′ Dini lopja le le Ronaldo lábáról a labdát hihetetlen bravúrral.

67′ Sigér kap sárga lapot egy taktikai faultért.

62′ Hármat cserél Pirlo: Chiesa, Morata és Kulusevski áll be.

62′ A sarokrúgás utáni kipattanót Lovrencsics lövi mellé.

61′ Lovrencsics – Zubkov – Tokmac támadás, szöglet a vége.

60′ Bernardeschi lő egy nagy kapufát 18-ról, Dibusz talán bele is ért kicsit.

59′ Szép akció a Juve térfelén, de nem lesz belőle lövés, a végén Frimpong szerel szenzációsan.

55′ Dybalát buktatja Dvali, 25-ről Ronaldo jöhet szabaddal, a sorfalba bombáz.

50′ Bernardeschi lövését blokkoljuk..

46′ Csere nélkül folytatódik a meccs.

Félidő – álomszerű kezdés után is még igen jól tartjuk magunkat a Juventus otthonában, mindössze kétszer szabálytalankodtunk, és 5 kísérletből 2-szer kaput is találtunk. A hazaiaknál ez a szám 7 és 3, a mieinknél 38%-ban volt a labda. 0-0 a Dinamo – Barcelona meccs félideje is.

45′ Szép támadás végén Heister harcol ki szögletet – 2 perc a ráadás.

41′ Bernardeschi lő fölé 20-ról.

36′ Heister lövése repül veszélyesen, de blokkolják.

36′ Tokmac egy csel után Zubkovhoz játszik, Alex 17 méteres lövésébe belelépnek, szöglet.

35′ Ronaldo kap labdát, majd ballal ütemtelenül, de erősen eleresztett ballábas lövésével beveszi a rövid alsót, 1-1.

31′ Geri indítja Zubkovot, aki Tokmacnak játszana, aki nem tudja átvenni a labdát.

27′ Dibusz kezébe repül egy fejes.

27′ Dybala lövését blokkolja Heister.

26′ Zubkov lő 23-ról, szögletre pattan a blokkról.

19′ GÓÓÓL!!!
Tokmac védője megcsúszik, amit támadónk kihasznál és megindul, a beadásába beleérnek, a labdára pedig Uzuni robban rá és a kapuba pöcköli, 1-0!

15′ Baloldali beadás után Dybala lő, Dini magabiztosan véd.

12′ Lovrencsics akciója után Uzuni jöhet szöglettel, de nincs belőle helyzet.

10′ Az első 10 percben nem volt valódi kapuralövés.

6′ Dvali kiugratása picit hosszú Uzuninak.

3′ A három belső védőből Frimpong játszik középen.

1′ Elkezdődött a meccs.

20:57 A mieink zöld-feketében játszanak majd, a torinóiak “zebrában”.

20:28 A Juventus mai csapata: Szczesny – Cuadrado, Danilo, De Ligt, Alex Sandro – McKennie, Bentancur, Arthur, Bernardeschi – Dybala, Cristiano Ronaldo
Cserék: Pinsoglio, Israel, Ramsey, Morata, Chiesa, Rabiot, Dragusin, Frabotta, Portanova, Kulusevski

20:25 A Fradi így áll fel: Dibusz – Lovrencsics, Dvali, Blazic, Frimpong, Heister – Somalia, Sigér – Zubkov, Uzuni, Tokmac
Cserék: Szécsi, Őri, Haratin, Kovacevic, Mak, Botka, Baturina, Csontos, Boli, Isael, Laidouni

Meccs előtti séta Torinóban:

A mérkőzés előtt a Bajnokok Ligája magazinműsorában Szergej Rebrovot látogatták meg: