Kilenckor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-2 Dinamo Kijev
Gólok: Boli, Tokmac

90+5′
Zubkov remek lövése centikkel fölé, vége – a második félidőre nagyon büszkék lehetünk!

90+2′
Sérülés miatt kettős emberelőnyben vagyunk, Blazic rá is tűzi hosszú passzolgatások után, csúnyán fölé, talán ha még ő is leadta volna…

90′ Öt perc a hosszabbítás.

90′ GÓÓÓL!!!
Mak szabadrúgása nem jó, de így Laidouni tehetné rá, aki eltöri, de középen jön Boli és beteszi a hálóba, 2-2!

86′ Szidorcsuk kiáll második sárgával.

86′ Dvali és Botka érkezik, Kovacevic és Lovrencsics megy le.

82′ Boli lő 17-ről, sajnos Bujkóé, gyengén találta el Franck.

73′ Mak és Boli váltja Sigért és Isaelt.

71′ Laidouni és Tokmac is sárga lapot kap, elképesztő.

65′ Csere: Haratin megy le, Laidouni váltja.

59′ GÓÓÓL!!!
Zubkov passzolja be a labdát Tokmachoz, aki éles szögből egyből ráfordul és kilövi a hosszú kapufát, ahonnan bevágódik a labda a hálóba, 1-2!

54′ Elmarad egy szabad kezezésért, szól a fütty.

52′ Somaliát rúgják meg, sárga lap Szidorcsuknak.

46′ Cserék nélkül folytatjuk.

Szünet, ennél sokkal jobb játék kell, melózunk, de nem jönnek be a megoldások, a baloldalunkat pedig rengetegszer átjátsszák. A második félidőben van honnan javulnunk.

45′ Lovrencsics harcol még ki egy szögletet.

45′ Egy perc a ráadás.

45′ Tokmac emel mellé 20-ról.

43′ Lovrencsics emel be egy labdát, Sigér próbálja rátenni, nem sikerül.

41′ Gól…
Heister helyén sokadszor megfutnak minket, Kovacevic állított rosszul lesre, a beadásnál Lovrencsics becsúszik, de nem tudja jól elrúgni a labdát, így de Pena bepasszolja, 0-2.

39′ Bujko Haratin fejéről leszedi a labdát.

39′ Blazic ugratja ki Lovrencsicset, szögletre szerelnek a kijeviek.

37′ Végre valami, Tokmac lő 17-ről, mellé.

26′ Gól…
Az előbb még majd meghaló Cigankov értékesíti. Dibusz a másik irányba ment.

26′ Egy átívelés után Blazicról kerül szögletre, utána talán kezezés miatt büntetőt ítél ellenünk a játékvezető.

21′ Heister kap sárga lapot, hatalmas füttykoncert, meg is szólal a Ria-Ria-Hungária.

19′ Lovrencsics lerántása után hatalmas helyzetbe került a Dinamo, valahogy kihagyták.

12′ Somalia kap sárga lapot mások szabálytalanságaiért, mutatja a tót bíró.

11′ Lovrencsics beemelt labdája centikkel hosszabb a kelleténél Zubkovnak.

8′ Szabálytalansággal indul a kijevi támadás, amely végén keresztben a kapunk előtt megy el a labda veszélyesen.

7′ Tokmac készíti le, Isael lő, szép jelenet, a meccs első lövése, Bojko fogta magabiztosan.

1′ Elkezdődött! A mieink zöld-feketében, a vendégek fehérben játszanak.

20:59 Az egész stadion szurkol, hiába csak 6000 ember, beleborzong az ember. HAJRÁ, FRADI!!!

20:33 A mi kezdőnk: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Kovacevic, Heister – Sigér, Haratin, Somalia – Zubkov, Isael, Tokmac
Cserék: Bogdán (k), Bánki (k), Botka, Dvali, Frimpong, Laidouni, Mak, Boli, Baturina

20:32 A kijevi csapat: Bojko – Kedziora, Zabarnyi, Popov, Karavajev – Szidorcsuk – Bujalkszij, Sarapov – Cigankov, Szuprijaga, de Pena
Cserék: Nescseret (k), Baluta, Verbic, Sepelijev, Csitaisvili, Sabanov, Lednev, Andrijeszkij, Garmas, Gerson, Szirota, Duelund

20:28 Melegítenek a csapatok, a kivetítőn BL-meccsek góljai futnak, gyűlik a nép. A tábor előtt a felirat: “Megfogyva bár, de törve nem”.

20:27 Az alsó néhány sorban nem lehet ülni, ez tovább csökkenti a kapacitást.