De Haratin és Isael is a legjobbak közt van. Az UEFA statisztikáiban szerepelnek a tegnapi játéknapon megtett (kilo)méterek. Sigi az összes játékos közül a hetedik helyen áll, a krasznodari Olsson és Vilhena, a kijevi Sarapenko, a Chelsea-s Havertz és Kante, valamint a Juvés Rabiot mögött.

Ami a passzpontosságot illeti, kilenc olyan játékos volt, aki legalább 5-öt passzolt és mind pontos volt, közülük ketten fradisták (Somalia (22, a legtöbb ebben a kategóriában) és Boli (7). A legalább 50 passzt bemutató játékosok közt Pique, Lenglet után a dortmundi Thomas Delaney-vel holtversenyben Haratin a legpontosabb.

A Barcelona – Fradin megtett távolságokat a következő táblázatban találjátok.

Játékosperctávolságtávolság/perc
Sigér9011868132
De Jong9011215125
Haratin9010418116
Dest9010254114
Isael9010179113
Blazic909383104
Pjanic769222121
Lenglet909095101
Kovacevic90872197
Fati638064128
Coutinho708052115
Botka778013104
Zubkov717706109
Trincao637613121
Laidouni637380117
Messi90735982
Roberto627225117
Civic636989111
Tokmac71675595
Pique68643895
Dibusz90466552
Pedri273702137
Somalia273298122
Dembele273078114
Heister273048113
Firpo282895103
Neto90267430
Mak192487131
Araujo202266113
Boli192232117
Busquets142043146
Lovrencsics131747134