Fél hatkor kezdünk az Üllői úton. Hajrá, Fradi!

Ferencváros 2-1 Felcsút
Gólok: Isael 2

Vége, a helyzetek alapján nagyobb különbség is lehetett volna, de így sem volt veszélyben a fontos három pont begyűjtése, a második félidőben nem igazán tudtak átjönni a vendégek a félpályán.

90+2′ Tóth kapus harcol ki magának sárgát, mert csalná a távolságot a szabadrúgásnál.

90+1′ Baturina lép ki egyedül, majd a kapusba bombáz, Mak közben felrobban.

90′ 3 perc a ráadás.

89′ Laidouni remekül ugratja ki Zubkovot, akinek a lövését védi nagy bravúrral a kapus, a labda Baturina elé pattan, aki az üres kapu mellé lő.

84′ Zubkov bombáz rá egy kipattanót jobbal, kicsit mellé.

80′ Csere: Sigér jön a duplázó Isael helyére. Vastaps közepette, természetesen.

80′ Uzuni mellel teszi le gyönyörűen a labdát Zubkovnak, akit 18 méterre a kaputól buktatnak.

77′ Ezt hogy lehetett kihagyni? Zubkov, Baturina és Isael is az üres kapuval áll szemben, hiába, csak szöglet. Túljátszottuk.

73′ Csere: Uzuni és Tokmac jön le, Mak és Baturina áll be. Makot a Ria-Ria-Hungária köszönti.

71′ Tokmac cselezget befelé, majd 17-ről lő, mellé.

63′ Uzuni kap remek labdát, lövése centikkel megy el a hosszú mellett.

59′ Isael buktatásával indul egy vendégtámadás, 17-ről Dibusz kezébe lőnek.

57′ A nyolcadik szabálytalanság Laidouni ellen…

55′ Tokmacot buktatják, ígéretes helyről jöhetünk, Uzuni lő, majdnem… Szögletre tisztáznak a vendégek.

48′ Gyönyörű jelenet. A D-ben lévő kicsikből álló minitábor elkezdi, hogy “Mi vagyunk a Ferencváros”, az egész stadion becsatlakozik, vastaps közepette.

47′ GÓÓÓL!!!
Zubkov kiváló keresztlabdájával léphet ki Uzuni a baloldalon, átlövi a hosszúra a labdát, ahol Isael érkezik és be is lövi az ötösről, 2-1!

47′ Kiss lőtt fölé 16-ról.

46′ Uzuni keverget azonnal veszélyesen a tizenhatos előtt, de sem ő, sem Isael nem tud lőni.

A szünetben kettőt is cserél a Felcsút: Van Nieff és Slagveer jött be.

Félidő, az első tíz percben, negyedórában nagyon nem voltunk még a pályán, utána azonban nagy mezőnyfölénybe kerültünk és az elején veszélyesen meg-meginduló vendégek sem mutattak sokat. A döntetlen megérdemelt, a győzelem picit több ötlettel meglehet. A hivatalos nézőszám: 8759.

45′ Egy perc a ráadás, veszélyes helyről jöhet Heister szabálytalansága után szabaddal a vendégcsapat. Knezevic kevéssel teker fölé.

43′ GÓÓÓL!!!
Laidouni passzol Tokmachoz, aki remekül ugratja ki a jól bemozgó Isaelt, játékmesterünk pedig szép mozdulattal pörgeti el a labdát a kapus felett a kapuba, 1-1!

41′ Most Lovrencsics beadását húzza le Tóth Tokmac cipőjének orráról,

39′ A Laidouni elleni sokadik szabálytalanság végre már sárgát ért, Komáromi kapja.

36′ Uzuni lép ki, roppant gyors, de nem tudja eltenni a kapus mellett.

36′ Heister rengeteget van játékban, beadásai azonban egyszer sem találnak társat. Ezúttal Zubkov elől tisztáznak.

35′ Uzuni teker a hosszú felsőre, nem sokon múlott.

29′ Laidounit aprítják a középpályán a vendégek.

24′ Tokmac cipőt cserél.

22′ Zubkov kap remek labdát, átcselezi magát a védelmen, Uzuni felé gurít, amibe az albán nem ér bele, mert lesen lenne, de így is befújják azt, hiába lövi be Zubkov.

18′ Dibusz jön ki jól és söprögetőként tisztáz.

14′ Isael szép cselei után Heister ad be, Tokmac elől szögletre tisztáznak.

10′ Veszélyesen pattog a vendégtizenhatoson belül a labda, de lövés nem lett belőle.

6′ Egy vendégkontrát Laidouni akaszt meg, majd megindul, Isaelhez játszik, akit a kaputól 30 méterre buktatnak. A szabadrúgásból nem lesz semmi.

4′ Gól…
Vendégszöglet, Knezevic tekeri be, Nunes megelőz mindenkit és erős fejest küld a hálónkba, 0-1.

1′ A vendégek kezdték a meccset.

17:29 A mieink csíkosban, a vendégek fehérben játszanak, a stadion a BL-hősöket vastapssal köszönti.

17:11 A mai összeállítás: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Dvali, Heister – Haratin, Laidouni – Zubkov, Isael, Tokmac – Uzuni
Cserék: Bogdán, Frimpong, Botka, Sigér, Vécsei, Skvarka, Mak, Varga, Baturina