Vége! Emberhátrányban növeltük az előnyünket, majd sikerült is megtartanunk azt egy őrült hajrában, amivel megszereztük a fontos három pontot.

Ami piros, Lesjak rúgta fejbe Civicet.

Uzuni kapja, de hogy miért?

90+1′ Hihetetlen…
Favorov Bolit találja telibe, semmi. Majd később megállítja mégis, de a ZTE jön.

90′ Három perc a ráadás.

89′ Hazai lövés
Újabb helyzet, fölé-mellé, leginkább már csak védekezünk.

87′ Dibusz!
Dénes nagy bravúrral véd egy távoli löketet, majd még egyet könnyedén fog.

86′ Hazai szöglet
Vass lövését blokkoltuk. Kicsiben végzik el, majd bedobásra teszik, jöhetünk.

84′ Heistert tartják fel
Persze megint nincs fújás…

83′ Gól…
Boli beverekedi magát a tizenhatoson belülre, majd elveszíti egyensúlyát és a labdát is, amiből jön a kontra, Könyves beadását nem tudjuk tisztázni, amit végül Babati pofoz be közelről a kapunkba, 2-1.

80′ Cserélünk: Tokmacot Somalia váltja.

79′ Megint Dibusz!
Most benyomott minket a ZTE, egy újabb lövés is érkezett Dénes kapujára, pont középre, magabiztosan fogta.

78′ Dibusz!
Vass küldött rá egy kipattanót, Dénes vetődve védi.

76′ Boli!
Franck indul meg a balszélen egy labdával, majd az oldalhálóba lő.

73′ ZTE szabadrúgás
Veszélyes helyről. Favorov kétszer is a játékosainkat lövi ki, másodjára Haratin lent is marad.

71′ Ápolás
Civic és Bedi fejelt össze.

69′ Ismét cserél a ZTE
Tanasin megy le, Favorov áll be.

68′ Hazai szöglet
Kovacevic fejelte ki a beadást, kicsiben végzik el, nem jutnak el beadásig.

65′ Szöglet
Ismét Heister beadása után, Uzuni áll a labda mögé, kifejelik a labdát.

61′ Szöglet
Heister beadását tisztázták, a sarokrúgás után nem alakul ki helyzet.

61′ Újabb csere a ZTE-nél:
Kosztát Dragóner Filip váltja.

60′ Tokmac menne el a szélen
Belerúg a ZTE védő, a síp néma marad.

58′ Hazai szöglet
Kicsiben végzik el, utána a beadást kifejeljük.

57′ Hihetetlen…
Laidounit talpalják telibe, a ZTE jön szabadrúgással.

56′ Hazai csere: Szánthó helyére Könyves áll be.

53′ GÓÓÓL!!!
Uzuni kap remek indítást, lövését Bobál blokkolja. Myrto áll a labda mögé, kifejelik, újabb szöglet. Ismét 77-esünk lövi be, amit Haratin fejel be!

49′ Sárga lap
Dibusz kapja időhúzásért.

46′ A hivatalos nézőszám: 8529.

46′ Folytatódik a mérkőzés

Félidő. A mérkőzés eleji mezőnyfölényünket nem tudtuk kihasználni, majd emberhátrányba is kerültünk. A ZTE kihagyta a büntetőt, mi pedig Civic révén megszereztük a vezetést. A második félidőben nagyon okosan kell majd játszanunk.

45+1′ Szöglet
Uzuni tekeri be, a hosszún Laidouni próbálta megszerezni, elesik, nincs fújás.

45+1′ Sárga lap
A ZTE-s Bedi tarolta le Civicet.

45′ Kettő perc a hosszabbítás.

44′ ZTE lövés
Tizenhatoson belüli kavarodás után Koszta tüzel közelről, a jobb kapufa mellé.

39′ GÓÓÓL!!!
Civic labdát szerez, majd óriási gólt teker a hosszú felsőbe!

35′ Még egy csere: Isaelt Civic váltja.

35′ Hazai lövés
Gergényi próbálkozott a hosszú sarokra, nem sokat tévedett.

32′ Cserélünk: Dvali nem tudja folytatni a játékot, Kovacevic váltja.

31′ Dibusz!
Dénes hárítja Babati tizenegyesét!

31′ Piros lap és büntető
Botka áll ki, miután Babatit fellökte.

30′ Dvali kér ápolást

29′ Sárga lap
Lesjak kapja reklamálásért – Tokmackal küzdött meg egy hosszú labdáért és alulmaradt, szerinte játékosunk szabálytalan volt.

27′ Komoly mezőnyfölényben vagyunk ezekben a percekben
De az utolsó passzok egyelőre nem ülnek.

24′ Szöglet
Heister nem tudta megszelídíteni a labdát, így szögletre tisztáznak a hazaiak. Most Tokmac állt oda, bedobásra rúgta.

22′ Sárga lap
Bobál kapta, miután Boli becsapta és a ZTE védője lerántja. A szabadrúgás jó helyről jár, Isael lövése azonban gyenge.

21′ Hazai szöglet
Szánthó kap remek indítást, de nem vállalta el egyből a lövést, így Blazic tisztázott, a sarokrúgásból nem alakult ki helyzet.

19′ Vissza is tért a pályára Myrto.

18′ Uzunit kell ápolni
Kicsit vérzik az arca, leküldi Pintér.

13′ Szöglet
Uzuni tűzött rá egy szabadrúgást 30-ról, Demjén szögletre üti. Isael sarokrúgása után beadunk, amibe Boli piszkál bele, Demjén bravúrral hárítja a helyzetet.

12′ Szánthó válaszol
Kölcsönjátékosunk próbálkozott lövéssel, ami nem volt olyan veszélyes, mint Francké, jóval mellé ment.

11′ Boli!
Letámadunk, labdát is szerzünk majd Tokmac játszik Bolihoz, aki 18-ról lő középről, alig mellé.

8′ Szöglet
Isael lövi be, kifejelik.

6′ Visszatért a pályára Botka
Kitámasztásnál csúszott meg a lába a földön, de úgy néz ki, hogy folytatni tudja a játékot.

5′ Botka került a földre
Ápolni is kell, a derekát fogja Endi.

1′ Egyből szöglettel jöhetünk
Isael tekeri be az esőben. Ha nehezen is, de végül felszabadítanak a zalaiak.

1′ Elkezdődött a mérkőzés
A hazaiak indították útjára a labdát. A ZTE fehérben, mi a zöld-fekete mezünkben.