Hét előtt öt perccel kezdünk Székesfehérvárott. Hajrá, Fradi!

Videoton 1-0 Ferencváros

Vége, sok fiatallal, sérülés nélkül letudtuk a mai edzőmeccset, a sok technikai hiba mutatta, hogy nem igazán koncentráltunk oda erre a 90 percre.

90′ 5 perc a ráadás.

89′ Egy hazai néző szelfizik Juhásszal a pálya közepén, a biztonságiak udvariasan megvárják, amíg elkészül a fotó.

88′ Csontos – Skvarka – Ramadan összjáték végén a szírt kilökik a labda alól.

81′ Csere: Tokmac – Szignyevics, utóbbi nagy tapsot kap…

81′ Csontos kap lapot egy taktikai faultért.

78′ Előbb Csontos beadását tisztázzák Lodico elől, majd a kontrából Nikolov lő mellé.

74′ Nego kerül ziccerbe egy beadás végén, Gróf nagyot véd.

72′ Csere: Blazic – Lodico / Botka – Sigér

70′ Egészségügyi szünet.

63′ Pátkai lövése nem okoz gondot Grófnak.

62′ Csontos és Ramadan érkezik Civic és Isael helyére.

61′ Isael ad remek labdát Szignyevicsnek, aki megfutja Víniciust, de lövése nem találja el a kaput.

60′ Civic nagy hibája után kerülhetett helyzetbe Hodzic.

57′ Petrjak mehet teljesen egyedül, Nikolics érkezik a hosszún, de borzalmas labdát ad Ivan.

53′ Most Vínicius úszott meg egy lapot…

52′ Petrjak rúg oda Csonkának, nincs sárga.

51′ Heister megy el a balszélen, beadásába lábujjheggyel tud csak beleérni Skvarka.

49′ Szignyevics játszik Isaelhez, aki remekül lő, Kovácsik nagyot véd.

46′ Folytatódik a találkozó, csere nélkül.

Szünet, hátul sokszor pontatlanok vagyunk, elől viszont életlenek, egy adható tizenegyessel vezetnek a hazaiak, akik az edzőmeccsen megszerzett vezetésüket úgy ünnepelték, mintha a bajnokságot nyerték volna meg.

45′ Gól…
Tizenegyest ítél Berke, Hodzic fejelt Heister kezére. Juhász lövi, be, 1-0 oda.

44′ Hodzic 17 méteres lövését kell kitolnia Grófnak.

41′ Isael kap lapot, igaz, ami igaz, ez vagy a negyedik szabálytalansága volt.

35′ Remek támadást vezetnénk, Skvarka kicsit későn passzolt, így Szignyevics lesre fut.

31′ Botka beadását Heister elől tisztázzák szögletre.

30′ Gyors hazai kontra, Petrjak beadása Nikolics elé kerül, Gróf magabiztosan véd.

28′ Csonka szerez labdát, majd indul meg, Juhász buktatja, sárga.

27′ Botka kap lapot.

26′ Isael ugratja ki Szignyevicset, aki keresztben passzol, sajnos pontatlanul.

23′ Egészségügyi szünet.

21′ Hodzic kerül helyzetbe a kapunk előtt, Civic blokkol, szöglet.

19′ Sigér teszi-veszi a labdát a hazai középpályások közt, majd Isaelhez játszik, aki 20-ról lő, szöglet.

9′ Skvarka játszik Szignyevicshez, aki a rövid alsót célozza meg, Kovácsik véd, szöglet.

8′ Petrjak beadása után Vínicius fejelt Gróf kezébe.

6′ Ahogy arra számítani lehetett, a hazaiak elkezdték a durvulást, Heistert gyalulja le Fiola, sárga.

4′ Nego kerül ziccerbe egy eladott labda után, szerencsére csúnyán mellé bombáz.

3′ Skvarka labdájával Szignyevics szépen fordul le emberéről, lövése azonban nem volt veszélyes.

1′ Elkezdődött a mai edzőmeccs.

18:56 Botka Endi a csapatkapitány ma.

18:53 Orosz Pál és Hajnal Tamás ad Juhász Rolandnak ajándékot visszavonulása alkalmából.

18:50 A mi fehérben, a MOL kék-pirosban játszik ma.

Szergej Rebrov mérkőzés előtti nyilatkozata:

18:09 A mai csapat: Gróf – Frimpong, Otigba, Civic – Botka, Sigér, Csonka, Heister – Isael, Szignyevics, Skvarka
Cserék: Dibusz, Blazic, Csontos, Lodico, Zubkov, Tokmac, Ramadan, Szánthó, Boli.