Ötkor kezdünk az idegenbeli bajnokin. Hajrá, Fradi!

Kisvárda FC 1-2 Ferencváros
Gólok: Boli, Isael

Vége, fontos győzelem, igazi idegenbeli meccs, ahova „nem szórakoztatni járunk.”, Somalia egyelőre még rendkívül életlen, idő kell neki. Újabb három ponttal vagyunk közelebb a bajnoki címhez és csak ez számít.

90′ Három perc a ráadás.

90′ Bolit birkózzák le a tizenhatosnál, így nem kerül a labda Varga elé.

90′ Életveszélyesen pattog a kapunk előtt a labda, végül sikerül tisztázni.

89′ Blazic adja el a labdát, Lucas lőhet 20 méterről, megpattan, mellé és szöglet.

87′ Lovrencsics buktatja Sassát, sárga lapot kap.

85′ GÓÓÓL!!!
Varga harcol ki egy büntetőt, Isael áll a labda mögé, középre rúgja, mivel Dombó elugrott az egyik oldalra, így: 2-1 ide!

84′ Kettős csere: Civic és Tokmac le, Heister és Varga be.

77′ Hazai kontra, nagy helyzet, de kimarad.

76′ Civic beadása alig megy el Boli felett, majd Tokmac lő, ez Dombóé.

73′ Labdaszerzés után Zubkov lő 18-ról, mellé.

70′ Isael szabadrúgása után Somalia hatalmas luftot rúg, utána Zubkov próbálkozik, Dombó védi.

68′ Zubkovot könyökölték fejen, elmaradt a sípszó.

60′ Cserélünk: Sigér jön le, a helyére Somalia áll be.

58′ Újabb szöglet, ezúttal Otigba fejel fölé.

56′ Isael szögletét Zubkov 6 méterről fejeli mellé.

50′ Cukalasz 22 méteres lövése nem okoz gondot Dénesnek.

46′ Folytatódik a meccs.

Félidő: ilyen a meddő mezőnyfölény, ennél támadásban jóval több kell.

43′ Zubkov bombáz 20-ról, Dombó, ha nehezen is, de kiüti.

39′ Gól…
Hiába vihettük három az egy ellen a labdát, Zubkov elrontotta a beadást, az ellentámadásból pedig egyenlített a Kisvárda – első helyzetük volt ez: a beadást Dibusz ütötte ki, Obradovity csapott le a labdára és tízről bevágta a hálónkba, 1-1.

33′ Tokmac lő Zubkov lekészítéséből 20-ról, csúnyán fölé.

28′ GÓÓÓL!!!
Szép akció után megvan a vezetés: Civic – Tokmac – Isael a labda útja, brazil játékmesterünk az alapvonalról lövi középre a labdát, ahol Boli érkezik a beadásra és a kapuba vágja közelről, 1-0!

25′ Isaelt viszik le a földre, ápolni kell.

19′ Hatalmas fölényben van a csapat, de a kapura nem sok veszélyt jelentünk eddig.

16′ Civic beadására az ötös hosszú sarkánál Isael érkezik, kapásból csúnyán fölé vágja.

5′ Tokmac remek labdával ugratja ki Lovrencsicset, akinek a beadása jól megy középre, a kapus éri el előbb, így nem tudjuk a kapuba pofozni a labdát.

1′ Elkezdődött a találkozó.

16:58 A mieink fehérben, a hazaiak pirosban vonulnak a pályára.

16:57 Ködös, nyálkás idő van Kisvárdán, mellé 9 fok társul, egyelőre.

16:03 A mai csapat: Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Otigba, Civic – Haratin, Sigér – Zubkov, Isael, Tokmac – Boli

Cserék: Gróf, Botka, Somalia, Heister, Vécsei, Skvarka, Varga

A mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport weboldala, amit csak online nézhetsz, ha külföldön vagy a határon túl vagy, ide kattintva találsz segítséget, hogyan cselezheted ki a régiózárat.