Két ellentétes félidőt láthattunk, meg egy gyönyörű Lovrencsics bombagólt.

Férfi labdarúgás, felkészülési találkozó
Ferencváros 1-2 (1-0) KRC Genk
Gól: Lovrencsics

Fél hatkor kezdünk a belgák ellen, már megvan a kezdőcsapat is – a meccset élőben nézheted!

Online stream a mérkőzésről: Laola1TV.

A FotelBérlet csatorna YouTube-on is megosztja a Laola1TV adását, így nem kell “varázsolni”:

Kezdőcsapat:

Dibusz – Lovrencsics, Otigba, Leandro, Heister – Sigér, Vécsei – Zubkov, Skvarka, Lódico – Boli

1. félidő

28′ A szögletet Lovrencsics elé fejelték ki a belgák, jobbhátvédünk pedig 22 méterről, egyből, elemi erővel bombázott a bal sarokba. Szép volt, Geri (1-0)!

2. félidő

46′ Sorcsere volt a szünetben. A II. félidei csapat: Gróf – Botka, Blazic, Frimpong, Civic – Haratin, Csonka – Bőle, Isael, Varga – Ramadan

81′ Oyen 13 méteres lövésébe Gróf még beleért, de a labda a jobb sarokban kötött ki (1-1).

84′ Egy erős lövés Grófról pont Odey elé került, aki az üres kapu előtt nem hibázott, és megfordította a mérkőzést.