Szoros meccset vívtunk a dunaújvárosiakkal az Erste Ligában.

Ferencváros 2–1 (hu.) Dunaújvárosi Acélbikák
Gólok: Hajós (+1, Roczanov, Hegyi), Kulmala

Karmeniemi, Pulli – Nagy G., Pavuk, Tóth Ad.
Hegyi, Sarcia – Kulmala, Switzer, Tóth Re.
Boros, Tóth Gergely – Jászai, Roczanov, Tóth Gergő
Hajós, Németh, Pozsár

A mérkőzésen a kezdőbedobást Martos Győző végezte el, labdarúgó csapatunk korábbi játékosa még korcsolyát is húzott:

Fodor Szabolcs

A harmadik meccsünk volt a DAB-bal idén, tudtuk, hogy mire számíthatunk: keményen védekeznek, ezt meg is mutatták, minden mérkőzésünk ugyanúgy nézett ki nagyjából. És van egy nagyon jó kapusuk, aki nagyon jól fog, a védekező harmadban nagyon keményen játszanak, ez ma is bebizonyosodott. Ahhoz, hoyg ezt a védekezést feltörjük, nagyon keményen kell dolgozni. Úgy gondolom, hogy az első 40 percben mi nem így tettünk, tudtuk, hogy nem lesz olyan, mint a válogatott hét előtt, hiszen egy ilyen hosszú szünet minden csapaton meglátszik, de azért ennyire rosszra nem számítottunk. Az első két harmad abszolút nem volt jó, nem azt a játékot játszottuk, amit tudunk, szerencsére az utolsó harmadban elővettük azt, és mindenki keményen dolgozott, az utolsó 23-24 perccel elégedettek lehetünk.